ycipk-3ec1gl

"Solid Gold" oficjalnie przywrócony do Konkursu Głównego Festiwalu w Gdyni

"Solid Gold" Jacka Bromskiego został przywrócony do Konkursu Głównego festiwalu filmowego w Gdyni. Pierwszy pokaz odbędzie się w piątek wieczorem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Solid Gold" jednak powraca na festiwal w Gdyni.
"Solid Gold" jednak powraca na festiwal w Gdyni. (Materiały prasowe)
ycipk-3ec1gl

"W piśmie, jakie otrzymaliśmy w piątek po południu, Michał Kwieciński, Prezes Zarządu Akson Studio potwierdził, że Telewizja Polska odstąpiła z powodów formalnych od umowy koprodukcyjnej filmu "Solid Gold". W związku z tym producent poprosił o przywrócenie filmu do Konkursu Głównego 44. FPFF, na co zgodziło się Jury pod przewodnictwem Macieja Wojtyszki" - mówi Leszek Kopeć, dyrektor Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych.

Przywrócenie filmu do konkursu w przeddzień zakończenia gdyńskiego festiwalu kłóci się z wymogiem zorganizowania 24 pokazów każdego kandydata do Złotych Lwów. "Solid Gold" zostanie pokazany tylko 6 razy.

W piątek o godz. 19 w Teatrze Muzycznym w Gdyni odbędzie się pierwszy oficjalny pokaz "Solid Gold" Jacka Bromskiego. Po seansie zorganizowano konferencję prasową.

ycipk-3ec1gl

Od godz. 16.00 uczestnicy Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych będą mogli zarezerwować miejsca na pokazy "Solid Gold". Film będzie dostępny tylko dla posiadaczy akredytacji i karnetów. Pojedyncze bilety nie pojawią się w kasach kin.

Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3ec1gl

ycipk-3ec1gl
ycipk-3ec1gl