Trwa ładowanie...
wojna żeńsko-męska
11-02-2011 17:09

Specjalne, walentynkowe pokazy "Wojny żeńsko-męskiej"

Specjalne, walentynkowe pokazy "Wojny żeńsko-męskiej"Źródło: Monolith Films
d296e8v
d296e8v

Już w najbliższy weekend (od piątku 11 lutego) w kinach w całej Polsce obejrzeć będzie można najnowszą komedię Łukasza Palkowskiego zatytułowaną „Wojna żeńsko-męska” na organizowanych przez Monolith Films specjalnych pokazach walentynkowych.

Międzynarodowe święto miłości, czyli dzień Świętego Walentego popularnie nazywany Walentynkami przypada w tym roku na poniedziałek, co automatycznie pozwala rozciągnąć przyjemność płynącą ze spędzania czasu we dwoje na cały najbliższy weekend.

W związku z powyższym od piątku 11. aż do 14. lutego w kinach w całej odbywać się będą pokazy najnowszej komedii Łukasza Palkowskiego o prowokującym (i jakże przewrotnym w kontekście Walentynek) tytule „Wojna żeńsko-męska”. W produkcji tej wystąpiła plejada polskich gwiazd: Sonia Bohosiewicz, Maja Bohosiewicz, Tomasz Kot, Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Karolak, Grażyna Wolszczak, Tamara Arciuch, Grażyna Szapołowska i wielu innych.

To film dla bezpruderyjnego widza, otwartego na nowe doznania… także damsko-męskie. Historia bezrobotnej dziennikarki, która walczy z nadwagą i brakami na koncie skuteczniej niż Bridget Jones i choć o mężczyznach wie znacznie więcej niż wszystkie Lejdis razem wzięte, znalezienie tego właściwego będzie wymagało od niej nie lada wysiłku. Szczególnie, że jej dorosła córka nie tylko bezlitośnie ocenia jej poczynania, ale sama liczy na radę matki w miłosnych perypetiach. W roli matki i córki Sonia Bohosiewicz i jej młodsza siostra Maja. Zbliża się decydująca bitwa w odwiecznej wojnie żeńsko-męskiej. Kto z tego starcia wyjdzie zwycięsko?

„Wojna żeńsko-męska” w kinach od 25 lutego!

d296e8v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d296e8v