Trwa ładowanie...

Śpiewaj z Eminemem i Sią dla Denzela Washingtona

Share
Śpiewaj z Eminemem i Sią dla Denzela Washingtona
d3w5e6n

Eminem i Sia opublikowali oficjalną tekstówkę do piosenki "Guts Over Fear" z filmu "Bez litości" ("The Equalizer"), w którym w głównej roli występuje Denzel Washington.

Numer zapowiada jednocześnie nadchodzącą kompilację rapera, "Shady XV". Dwupłytowy zestaw ukaże się 24 listopada. Za produkcję utworu "Guts Over Fear" odpowiadają Emile Haynie i John Hill. Nagranie wraz z tekstem można sprawdzić poniżej:

Film "Bez litości" jest kinową wersją serialu, który był emitowany przez CBS w latach 1985-89. Jego bohaterem był agent CIA Robert McCall, który odchodzi z pracy, by móc naprawić swoje dawne, niezbyt szlachetne uczynki. W tym celu umieszcza w gazecie ogłoszenie następującej treści: "Potrzebujesz pomocy? Prześladuje Cię pech? Dzwoń do Equalizera".

d3w5e6n

W obsadzie, oprócz Denzela Washingtona, znaleźli się także Chloë Grace Moretz, Bill Pullman, Melissa Leo oraz David Meunier. Obraz wyreżyserował Antoine Fuqua ("Olimp w ogniu"). Scenariusz napisał Richard Wenk ("Niezniszczalni 2"). Polska premiera zapowiedziana została na 26 września.

Ostatni album Eminema, "Marshall Mathers LP 2", miał premierę w listopadzie 2013 roku i zadebiutował na 1. miejscu Billboardu.

Najnowsza płyta Sii, "1000 Forms of Fear", ukazała się 8 lipca. Z krążka pochodzę single "Chandelier" oraz "Eye of the Needle".

d3w5e6n

Podziel się opinią

Share
d3w5e6n
d3w5e6n