Trwa ładowanie...
du5qnv6
Aktualności

Spinoff "Harry'ego Pottera" pod koniec 2016 roku

Share
Spinoff "Harry'ego Pottera" pod koniec 2016 roku
Źródło: Warner
du5qnv6

Studio Warner Bros. ustaliło datę premiery filmu "Fantastic Beasts And Where To Find Them", czyli jednego z podręczników Harry'ego Pottera.

Wielbiciele przygód Harry'ego Pottera mieli okazję zapoznać się z "Fantastic Beasts And Where To Find Them" po raz pierwszy już przy okazji czytania "Kamienia filozoficznego". Jako osobna publikacja, 54-stronicowa książka ukazała się między 4 a 5 tomem przygód uczniów Hogwartu.

Choć nie wiadomo jeszcze, kto stanie za kamerą ekranizacji, nieznana jest również obsada, wytwórnia ujawniła, że dzieło trafi do kin 18 listopada 2016 roku.

du5qnv6

Producentem będzie David Heyman. Scenariusz na podstawie własnej książki napisze J.K. Rowling. Producenci planują trylogię.

Filmy, które powstaną w oparciu o fantastyczny podręcznik, opowiedzą o magicznych stworach i innych postaciach znanych z mitologii stworzonej przez J.K. Rowling. Nie będzie to ani sequel, ani prequel do serii o czarodzieju z błyskawicą na czole. Akcja pierwszego obrazu ma rozgrywać się w Nowym Jorku na 70 lat przed wydarzeniami z pierwszej części "Harry'ego Pottera".

du5qnv6

Podziel się opinią

Share
du5qnv6
du5qnv6