Trwa ładowanie...
d1x5sj9
Aktualności

Spinoff "Harry'ego Pottera" pod koniec 2016 roku

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Spinoff "Harry'ego Pottera" pod koniec 2016 roku
(Warner)
d1x5sj9

Studio Warner Bros. ustaliło datę premiery filmu "Fantastic Beasts And Where To Find Them", czyli jednego z podręczników Harry'ego Pottera.

Wielbiciele przygód Harry'ego Pottera mieli okazję zapoznać się z "Fantastic Beasts And Where To Find Them" po raz pierwszy już przy okazji czytania "Kamienia filozoficznego". Jako osobna publikacja, 54-stronicowa książka ukazała się między 4 a 5 tomem przygód uczniów Hogwartu.

Choć nie wiadomo jeszcze, kto stanie za kamerą ekranizacji, nieznana jest również obsada, wytwórnia ujawniła, że dzieło trafi do kin 18 listopada 2016 roku.

d1x5sj9

Producentem będzie David Heyman. Scenariusz na podstawie własnej książki napisze J.K. Rowling. Producenci planują trylogię.

Filmy, które powstaną w oparciu o fantastyczny podręcznik, opowiedzą o magicznych stworach i innych postaciach znanych z mitologii stworzonej przez J.K. Rowling. Nie będzie to ani sequel, ani prequel do serii o czarodzieju z błyskawicą na czole. Akcja pierwszego obrazu ma rozgrywać się w Nowym Jorku na 70 lat przed wydarzeniami z pierwszej części "Harry'ego Pottera".

d1x5sj9

Podziel się opinią

Share

d1x5sj9

d1x5sj9