Trwa ładowanie...

''Stawka większa niż śmierć'': Zobacz plakat z Hansem Klossem [foto]

Share
''Stawka większa niż śmierć'': Zobacz plakat z Hansem Klossem [foto]
Źródło: Kino Świat
d4blthy

W sieci pojawił się pierwszy plakat kinowej adaptacji serialu "Stawka większa niż życie", która przewrotnie została mianowana "Stawką większą niż śmierć".

Koenigsberg, 1945 rok. Hans Kloss (Tomasz Kot) – agent polskiego wywiadu o kryptonimie J-23 – wpada na trop skarbu zrabowanego przez nazistów. W intrygę zaangażowany jest stary znajomy Klossa - Hermann Brunner (Piotr Adamczyk). Kloss, próbując pokrzyżować plany wroga, stara się ocalić z wojennej pożogi piękną Elzę (Marta Żmuda Trzebiatowska), dla której gotów będzie zaryzykować bezpieczeństwo swojej misji.

Twórcy „Klossa” nie ukrywają inspiracji klasyką gatunku – filmami „Tylko dla orłów” i „Komandosi z Nawarony”. „Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć” to trzymający w napięciu, szpiegowski film wojenny utrzymany w klimacie legendarnego serialu, ale opowiedziany językiem współczesnego kina – ze spektakularnymi efektami specjalnymi i dynamiczną, pełną suspensu akcją.

W obsadzie znaleźli się znakomici aktorzy w nowych, zaskakujących wcieleniach, a także niezapomniani serialowi antagoniści Brunner i Kloss - Emil Karewicz oraz Stanisław Mikulski, których spotkanie po latach będzie wstępem do pasjonującej podróży w przeszłość i odkrycia jednej z największych tajemnic III Rzeszy.

d4blthy

Poniżej prezentujemy teaserowy plakat filmu:

**[

]( http://i.wp.pl/a/f/jpeg/28509/teaser_kloss.jpeg )**

Premiera zaplanowana jest na 16 marca.

d4blthy

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4blthy
d4blthy