Trwa ładowanie...
d1ujtyc

„Suspiria” horror w reżyserii Luca Guadagnino zachwyca. Jest już zwiastun!

„Suspiria” to remake kultowego horroru z 1977 roku. Za nową odsłonę tej historii odpowiedzialny jest Luca Guadagnino – reżyser poruszającego filmu „Tamte dni, tamte noce”
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
„Suspiria” horror w reżyserii Luca Guadagnino zachwyca. Jest już zwiastun!
„Suspiria” horror w reżyserii Luca Guadagnino zachwyca. Jest już zwiastun! (East News)
d1ujtyc

Luca Guadagnino już udowodnił, że potrafi budować klimatyczne kino. Jego „Tamte dni, tamte noce” zachwyciły widzów na całym świecie. Teraz reżyser podjął się stworzenia remake’u kultowego horroru z 1977 roku „Suspiria”. Amazon Studio odpowiedzialne za produkcję filmu opublikowało już długo wyczekiwany zwiastun filmu „Suspiria”.

„Suspiria” horror w reżyserii Luca Guadagnino – premiera już w listopadzie 2018!

„Suspiria” to historia młodej baletnicy – Susie Banion (w tej roli Dakota Johnson), która przyjeżdża do szkoły tańca w Berlinie. Jednak w pewnym momencie w szkole zaczyna dochodzić do tajemniczych zniknięć. Okazuje się, że miejsce skrywa sporo przerażających tajemnic…

d1ujtyc

Na ekranie zobaczymy* Tildę Swinton* w roli dyrektorki szkoły - Madame Blanc. W „Suspirii” pojawi się również Chloe Grace Moertz, Mia Goth, Jessica Harper i Małgorzata Bela.

„Suspiria” – jest już zwiastun filmu!

„Suspiria” będzie miała premierę na festiwalu filmowym w Wenecji. Film będzie można zobaczyć w Polsce już 2 listopada 2018 roku.

d1ujtyc

Podziel się opinią

Share

d1ujtyc

d1ujtyc