Syn Jean-Claude'a Van Damme'a aresztowany. Zaniepokojeni policjanci podążyli śladem z krwi

Napaść z bronią w ręku, bezprawne przetrzymywanie i posiadanie narkotyków. Takie zarzuty postawiono 21-letniemu synowi Jean-Claude'a Van Damme'a. Nicholas Van Varenberg został aresztowany i przebywa w areszcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nicholas Van Varenberg i Jean-Claude Van Damme, 2017
Nicholas Van Varenberg i Jean-Claude Van Damme, 2017 (ONS.pl)
WP

Dziennikarze serwisu RadarOnline dotarli do zeznań świadków i raportu policyjnego z zatrzymania najmłodszego dziecka Jean-Claude'a Van Damme'a. Do aresztowania Nicholasa Van Varenberga doszło w ubiegły piątek w Arizonie.

Zaalarmowani funkcjonariusze przybyli na miejsce zamieszkania syna gwiazdora po 20 min od otrzymania zgłoszenia. Van Varenberg (na policyjnym zdjęciu poniżej) znajdował się na korytarzu i miał zranioną rękę. Okazało się, że chwilę wcześniej uderzył pięścią w ścianę windy.

Policja
Podziel się
WP

Zaniepokojeni policjanci podążyli śladem z krwi, który prowadził do pokoju syna aktora. W tym momencie na schodach pojawił się współlokator Nicholasa krzycząc, że 21-latek groził mu nożem.

W pokoju Van Varenberga oprócz noża znaleziono marihuanę oraz akcesoria do jej palenia. Chłopakowi postawiono zarzuty posiadania narkotyków, napaści z bronią w ręku i bezprawnego przetrzymywania.

WP

Jak udało się ustalić redaktorom RadarOnline, to nie pierwsze kłopoty z prawem syna Van Damme'a. W ubiegłym roku został zatrzymany za kradzież i spożywanie alkoholu – miał wówczas 20 lat, więc w świetle amerykańskiego prawa był niepełnoletni.

Nicholas (blondynek na zdjęciu poniżej) przyszedł na świat w 1995 r. i jest owocem związku Van Damme'a z Darcy LaPier. Aktor ma jeszcze dwójkę dzieci - Biankę i Kristophera.

Dlaczego Van Damme wyleciał z planu "Predatora"? Sprawdź:

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP