Trwa ładowanie...

"Szkoła uwodzenia Czesława M.": Zobacz teaser komedii

"Szkoła uwodzenia Czesława M.": Zobacz teaser komediiŹródło: getty
d1km4pn
d1km4pn

W Świnoujściu trwają zdjęcia na planie komedii "Szkoła uwodzenia Czesława M." w reżyserii Aleksandra Dembskiego. Twórca, wspólnie z Moniką Franczak, jest również autorem scenariusza. W roli głównej występuje Czesław Mozil. Film trafi na ekrany kin w październiku 2016 roku.

W Świnoujściu trwają zdjęcia na planie komedii „Szkoła uwodzenia Czesława M.” w reżyserii Aleksandra Dembskiego. Twórca, wspólnie z Moniką Franczak, jest również autorem scenariusza. W roli głównej występuje Czesław Mozil. Film trafi na ekrany kin w październiku 2016 roku.

„Szkoła uwodzenia Czesława M.” to historia popularnego muzyka, który niespodziewanie porzuca życie warszawskiego celebryty. Czesław M. przypadkiem trafia do Świnoujścia. Poznaje Adama i Zygmunta, byłych stoczniowców, którzy próbują rozkręcić własny biznes. Wspólnie wymyślają plan pozornie doskonały: postanawiają otworzyć pierwszą na Wybrzeżu szkołę uwodzenia dla mężczyzn. Czy dzięki niej w końcu osiągną wymarzony sukces?

d1km4pn

Film Aleksandra Dembskiego jest ciepłą i optymistyczną historią o poszukiwaniu szczęścia i własnej drogi. To komedia o zaskakujących konsekwencjach życiowych wyborów z oryginalną ścieżką dźwiękową. W roli głównej zobaczymy Czesława Mozila.

Reżyser i scenarzysta filmu, Aleksander Dembski, tak opowiada o tym, jak doszło do współpracy z muzykiem: - Rok temu, pracując nad scenariuszem, zastanawiałem się, kto byłby odpowiedni do roli awanturnika, pijaka i kobieciarza, którego na dodatek wszyscy kochają. Ktoś wtedy zadzwonił do mnie i mówi: „Widziałeś? Mozil mówił na Pudelku, że chciałby kiedyś zagrać w filmie”. Wtedy mnie olśniło. Nie znaliśmy się, ale zdobyłem do niego kontakt i zadzwoniłem. Czesław oczywiście nie odebrał nieznajomego numeru. Gdy już straciłem nadzieję, przyszedł sms: „Kto dzwoni?”. Odpowiedziałem: „Aleksander Dembski, reżyser. Robię film o kobietach i alkoholu, chciałbym cię zatrudnić”. Spotkaliśmy się. I tak się zaczęło.

Czesław Mozil, wokalista, kompozytor i multiinstrumentalista, znany jest szerokiej publiczności jako lider polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa. Jego album „Debiut” został dwukrotnie wyróżniony platynową płytą. Urodzony w Polsce i wychowany w Danii absolwent Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej to nie tylko osobowość artystyczna, ale także telewizyjna. W 2011 roku został jurorem w popularnym programie talent show „X Factor”. Rolą tytułową w „Szkole uwodzenia Czesława M.” debiutuje jako aktor pierwszoplanowy.

Aleksander Dembski za filmy „Basia z Podlasia” i „Kocham Cię jak Irlandię” został nagrodzony m.in. na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Nowe Horyzonty oraz Krakowskim Festiwalu Filmowym.

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się 19 kwietnia w Warszawie. Za produkcję odpowiadają Agora S.A. oraz Match&Spark. Dystrybutorem filmu jest NEXT FILM.

d1km4pn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1km4pn