Trwa ładowanie...

Szyc i Karolak opowiedzą "Prawdziwą Historię Kota W Butach"

Szyc i Karolak opowiedzą "Prawdziwą Historię Kota W Butach"Źródło: ONS.pl
d2a7qlu
d2a7qlu

Borys Szyc i Tomasz Karolak opowiedzą "Prawdziwą Historię Kota W Butach", a na królewskim tronie zasiądzie Królowa polskiej piosenki.

Zakończyły się pracę nad polskim dubbingiem do filmu "Prawdziwa historia kota w butach". W najnowszej komediowej animacji słynnej bajki widzów rozbawią zaskakujące historie oraz wygłupy bezkonkurencyjnego duetu: Borysa Szyca - w roli tytułowej i Tomasza Karolaka, który użycza głosu gadatliwej małpie.

"Prawdziwa historia Kota w Butach" to pełna humoru, uwspółcześniona adaptacja słynnej bajki Charles'a Perrault i równocześnie jedna z najdroższych animowanych produkcji tego roku. Zaproszenie do pracy nad jej dubbingiem przyjęły największe gwiazdy polskiego showbiznesu.

Po raz kolejny od czasu Pioruna polscy widzowie będą mieli okazję podziwiać wspólne wygłupy bezkonkurencyjnego duetu; Borysa Szyca - w roli tytułowej i Tomasza Karolaka , który wciela się w postać gadatliwej małpy.

d2a7qlu

Swoich głosów filmowi użyczają także niezwykłe talenty komediowe m.in. Cezary Pazura i Piotr Fronczewski.

Swój udział w produkcji mają również gwiazdy, których głosy z pewnością polscy widzowie zdążyli już poznać, ale w trochę innych okolicznościach; m.in. królowej polskiej piosenki Maryli Rodowicz która wcieliła się w rolę - a jakże! - Królowej. Usłyszymy także radiowego komika Rafała Bryndala wcielającego się w dworskiego błazna, oraz ekscentryczną Marię Peszek, która użyczyła głosu rozkochanej w muzyce królewnie.

Film na polskie ekrany zawita już 31 lipca.

d2a7qlu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2a7qlu