Trwa ładowanie...
d3q41c6
Megafon.pl
Aktualności

Tego jeszcze nie było. Brad Pitt może zostać superbohaterem

Może w końcu uda się skusić Brada Pitta do komiksowego świata. Gwiazdor typowany jest do jednej z ról w sequelu przeboju "Deadpool".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brad Pitt, Cable
Brad Pitt, Cable (Getty Images/Marvel)
d3q41c6

Pitt podobno zainteresowany jest rolą Cable'a. Nathan Summers, jak naprawdę nazywa się mutant, ma zdolność telepatii, psychokinezy i widzenia w podczerwieni. Ma bioniczną rękę i oko.

Brad Pitt nie jest pierwszym przymierzanym do tej roli w obrazie "Deadpool 2". Jego potencjalni rywale to Pierce Brosnan, David Harbour, Russell Crowe i Stephen Lang.

Przypomnijmy, że Deadpool (w tej roli Ryan Reynolds) to alter ego Wade'a Wilsona, byłego najemnika, który w obliczu śmiertelnej choroby poddał się eksperymentowi z użyciem broni X i odrodził się jako niezniszczalny, na wpół szalony antybohater. Mężczyzna postanawia znaleźć człowieka, który zniszczył mu życie.

d3q41c6

David Leitch, który zdobył rozgłos, gdy razem z Chadem Stahleskim nakręcił przebój "John Wick" z Keanu Reevesem w roli głównej, zajmie się reżyserią "Deadpoola 2". Premiera planowana jest na 2018 rok.

Brad Pitt to gwiazdor filmów "Podziemny krąg", "Siedem", "Wywiad z wampirem", "Zdrada", "Troja", "Babel", "Ocean's Eleven", "Bękarty wojny", "World War Z", "Moneyball" czy "Big Short". W listopadzie 2016 roku do naszych kin trafi obraz "Sprzymierzeni" z udziałem Pitta i Marion Cotillard. Ostatnio zajęty był na planie "War Machine" Davida Michôda.

d3q41c6

Podziel się opinią

Share
d3q41c6
d3q41c6