Trwa ładowanie...

"Thor: Ragnarok" reaktywacja

Thor, nordycki bóg piorunów i członek superbohaterskiej drużyny Avengers, powraca w trzeciej części swoich filmowych przygód. Superprodukcja „Thor: Ragnarok” z Chrisem Hemsworthem w roli tytułowej zadebiutuje na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD już 14 marca.

"Thor: Ragnarok" reaktywacjaŹródło: Materiały prasowe
d392ge8
d392ge8

Dwa lata po bitwie o Sokowię (przedstawionej w filmie „Avengers: Czas Ultrona”) Thor (Chris Hemsworth) przemierza wszechświat w poszukiwaniu potężnych Kamieni Nieskończoności. Podczas jednej z wypraw zostaje uwięziony przez demona ognia Surtura, od którego dowiaduje się, że jego ojciec Odyn (Anthony Hopkins) porzucił Asgard, który - co grosza - niebawem zostanie zniszczony w czasie Ragnarok, zapowiadanej od wieków nordyckiej apokalipsy.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Po zrealizowanych z niezwykłym rozmachem superprodukcjach „Thor” oraz „Thor: Mroczny świat” przyszedł czas na „nowe otwarcie” filmowych przygód nordyckiego boga.* „Thor: Ragnarok” jest w przeciwieństwie do wcześniejszych produkcji znacznie bardziej swobodny, a humor odgrywa w nim kluczową rolę. *

Siłą, która sprawiła, że nowe przygody Thora są tak inne od wcześniejszych jest reżyser Taika Waititi *– mówi Chris Hemsworth, odtwórca roli Thora. – Wszyscy czuliśmy, że to dobra pora, by pokazać widzom coś nowego. Wszyscy też chcieliśmy to zrobić, ale dopiero Taika powiedział nam jak to zrobić. Praca z nim była niesamowitą przygodą. Pokazywał nam, że warto podejmować ryzyko. *„Thor: Ragnarok” to film, z którego jestem najbardziej dumny, a pracę przy nim będę wspominał jeszcze przez długie lata – dodaje aktor.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Światowa premiera filmu odbyła się 10 października 2017 roku w El Captain Theatre w Los Angeles. Dwa tygodnie później „Thor: Ragnarok” trafił na ekrany kin. Obraz został entuzjastycznie przyjęty zarówno przez widzów, jak i krytyków. *W Polsce w pierwszy weekend wyświetlania zobaczyło go ponad 224 tysiące widzów *(w sumie w naszym kraju „Thor: Ragnarok” zgromadził w kinach blisko 700 tysięcy widzów).

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

DODATKI SPECJALNE W WYDANIACH BLU-RAY:
• Reportaże: Odkryj w sobie Thora, Twarde Kobiety: Hela i Walkiria, Korg, Sakaar: na granicy światów, Inspiracje twórców
• Gagi
• Spotkanie z Darrylem
• 10 lat Marvel Studios – ewolucja bohaterów
• Sceny niewykorzystane
• 8-bitowe wizualizacje: Bitwa statków na Sakaar, Ostateczna bitwa na moście
• Komentarz audio

Zobacz zwiastun:

d392ge8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d392ge8