Trwa ładowanie...

Tom Hanks znowu pomaga polskiemu szpitalowi!

To jeden z najbardziej lubianych hollywoodzkich aktorów. I nie tylko dlatego, że gra w komediach zabawnych i niezwykle ciepłych facetów, ale dlatego, że w prawdziwym życiu jest zaangażowany w wiele akcji charytatywnych. Teraz także w Polsce!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Tom Hanks znowu pomaga polskiemu szpitalowi!Źródło: Materiały prasowe
d1ouwh4

Monika Jaskólska lata temu dokonała niemożliwego, zorganizowała akcję "Bielsko-Bała dla Toma Hanksa", dzięki której gwiazdor otrzymał oryginalnego, pięknie odrestaurowanego Malucha. Jako jedyna redakcja byliśmy na miejscu:

Teraz portal Bielsko.biala.pl donosi, że Jaskólska zorganizowała kolejną akcję. Inicjatywa "Nie wypada nie pomagać" ma wesprzeć szpital pediatryczny. Tom Hanks nagrał wideo, w którym mówi po polsku (stara się!) i namawia, by wziąć udział w aukcji zabytkowego samochodu Syrena. Auto ma być odrestaurowane w Bielsko Białej.

d1ouwh4

-- Ważna w tym wszystkim jest pomoc dla szpitala, pomoc dla dzieci, ale również możliwość ocalenia kolejnego zabytkowego samochodu - mówi aktor.

Byłoby cudownie, gdyby Hanks w związku z tą akcją przyleciał kiedyś do Polski, w końcu ma tu rzeszę fanów. A przypominamy, że właśnie minęło 20 lat od premiery jednego z najpiękniejszych (także świątecznych) filmów: "Masz wiadomość".

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1ouwh4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ouwh4