Trwa ładowanie...

Tomasz Karolak Salvador Dali u Izabeli Trojanowskiej

Wiele już aktorskich wcieleń Tomasza Karolaka mieliśmy okazję oglądać, ale to chyba najdziwniejsze z nich. Izabela Trojanowska zaprezentowała nowy teledysk, który zrealizowała do singla "Skos". Do współpracy polska wokalistka i aktorka zaprosiła właśnie popularnego gwiazdora.
Share
Tomasz Karolak Salvador Dali u Izabeli Trojanowskiej
Źródło: Youtube.com
d21orh3

Klip to jeden dzień z życia Salvadora Dalego (Tomasz Karolak) i jego muzy (Izabeli Trojanowskiej). Dziwna relacja tej pary, pomieszana z doskonale wyłapaną obsesją Salvadora Dalego na punkcie nosorożców, to kolejny, świetny klip zrealizowany przez reżysera Piotra Smoleńskiego. Z efektem można zapoznać się poniżej:

Utwór napisany przez Jana Borysewicza i Wojciecha Byrskiego opowiada o tym, że nie zawsze trzeba iść wytartymi ścieżkami i grzecznie ponosić konsekwencję swoich czynów - czasem warto po prostu oszukać los i wybrać drogę na skróty. Piosenka promuje album "Na Skos", który ukazał się jesienią 2016 roku.

d21orh3

Izabela Trojanowska na koncie ma nagrania z Budką Suflera i Tadeuszem Nalepą. Jej ostatnia płyta to "Życia zawsze mało" z 2011 roku. Jako aktorka może pochwalić się rolami w serialach "Kariera Nikodema Dyzmy", "07 zgłoś się", "Blisko, coraz bliżej" czy "Klan".

Tomasza Karolaka ostatnio można było podziwiać w romantycznej komedii "Porady na zdrady".

d21orh3

Podziel się opinią

Share
d21orh3
d21orh3