ycipk-qaee11

Tomasz Kot zabrał rodzinę do Los Angeles. Zwiedzali razem Hollywood

Tomasz Kot stawia pierwsze kroki w Hollywood. Towarzyszy mu w tym rodzina, dla której pobyt w Kalifornii jest niemałą atrakcją.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kariera Tomasza Kota nabiera rozpędu. Aktor jest coraz bardziej rozpoznawalny za granicą.
Kariera Tomasza Kota nabiera rozpędu. Aktor jest coraz bardziej rozpoznawalny za granicą. (iStock.com)
ycipk-qaee11

Tomasz Kot po międzynarodowym sukcesie "Zimnej wojny" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego otrzymuje coraz więcej propozycji od zagranicznych producentów filmowych. Swego czasu donoszono, że był uwzględniany do roli czarnego charakteru w kolejnych przygodach Jamesa Bonda.

ZOBACZ WIDEO: Tomasz Kot skromny jak zawsze. Czy występ w "Bogach" była jego rolą życia?

ycipk-qaee11

Obecnie Tomasz Kot pracuje na planie filmowej biografii wynalazcy Nikoli Tesli. Zagra w niej główną rolę. W związku z tym aktor ostatnie 3 miesiące spędził z rodziną w Los Angeles.

-To nie jest żaden luksus, że producent zapewnia aktorowi pochodzącemu z Europy pobyt rodziny. Takie rzeczy w przypadku cenionych artystów są normalne. A Tomek cieszy się tam znakomitą opinią - powiedziała znajoma aktora w rozmowie z "Rewią".

Tomasz Kot zapewnił swoim dzieciom, 12-letniej Blance i 9-letniemu Leonowi, wakacje życia.

- Gdy tylko miał wolne, całą czwórką robili wycieczki i poznawali okolice Los Angeles. Wybrali się nawet samochodem do San Francisco - zdradziła.

ycipk-qaee11

We wrześniu rodzina Kotów wróciła do Polski, ale wkrótce znowu pojawią się w Stanach Zjednoczonych. Rodzice będą mogli zabrać ze sobą dzieci, ponieważ na co dzień uczą się oni w domu. Ich nauczycielką jest mama Agnieszka, która z wykształcenia jest psychologiem i terapeutą dzieci.

Jeśli film o Nikoli Tesli okaże się sukcesem, być może Tomasz Kot zacznie rozważać przeprowadzkę do USA. Ma już tam hollywoodzkiego agenta. Z pewnością talent aktora zasługuje na docenienie za granicą.

Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-qaee11

ycipk-qaee11
ycipk-qaee11