Trwa ładowanie...

"Toy Story 4": O czym jest film? Kiedy premiera w Polsce?

"Toy Story 4" już niedługo doczeka się premiery kinowej w Polsce. Czwarta odsłona filmu będzie ostatnią częścią przygód z udziałem Chudego i Buzza Astrala.

"Toy Story 4": O czym jest film? Kiedy premiera w Polsce?Źródło: East News
d1ysx5c
d1ysx5c

"Toy Story 4" - ostatnia część przygód zabawek

"Toy Story 4" będzie ostatnią częścią przygód z udziałem bohaterów-zabawek. Informacje tę potwierdził Tom Hanks, który podkładał głos Chudemu.

- Kiedy przyszedłem na ostatni dzień nagrań, wiedziałem, że nie będę w stanie patrzeć w oczy kolegom. To dla nas wszystkich była bardzo ważna chwila. Przyszedł czas, aby na zawsze pożegnać się z bohaterami "Toy Story" - mówi aktor.

W czwartej części filmu zabawki trafiają w ręce dziewczynki o imieniu Bonnie, która wyruszła wraz z rodzicami do wesołego miasteczka. Buzz Astral rusza na pomoc Chudemu, ale szeryf raczej nie będzie jej potrzebował. Odkrywa, że świat jest dużo większy niż mały, ciasny pokój jednego dziecka.

Do kultowej obsady bestsellera Pixara i Disneya dołączyli nowi bohaterowie - Kwaku i Buńku, pluszaki o morderczych pragnieniach.

d1ysx5c

Głosy postaciom podkładają m.in. nastepujący aktorzy: Tom Hanks, Joan Cusack, Michael Keaton, Tim Allen, Don Rickles i Jodi Benson.

"Toy Story 4" - zwiastun, premiera

Światowa premiera "Toy Story 4" odbyła się 21 czerwca. W polskich kinach pojawi się 9 sierpnia.

d1ysx5c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ysx5c