Trwa ładowanie...

Trwa piąta edycja konkursu Grand Video Awards

Poszerzone jury, dziesięć kategorii konkursowych oraz nagrody specjalne za Kanał Roku, Debiut Roku i Nagrodę Widzów – tak będzie wyglądał piąty konkurs dla najlepszych twórców wideo w sieci.

Trwa piąta edycja konkursu Grand Video AwardsŹródło: Materiały prasowe
d31h7s6
d31h7s6

Ideą GVA jest honorowanie najbardziej nowatorskich autorów materiałów wideo, promocja najlepszej twórczości w polskiej sieci oraz budowanie przestrzeni do spotkania przedstawicieli największych marek z twórcami wideo.

Zgłoszenia filmów będą przyjmowane do 8 września 2019 r. przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowe www.grandvideoawards.pl.
W tym roku materiały do konkursu można zgłaszać w dziesięciu kategoriach:

Branded Content
Gaming
Hobby, podróże, sport
Beauty, fashion, food
Edukacja, nauka, technika
Publicystyka i wideorozmowa
Muzyka
Wideotutorial
Kultura i sztuka
Rozrywka i komedia

W tegorocznej edycji konkursu nie zabraknie nagród dodatkowych od partnerów GVA. Przedstawiciele Mastercard nagrodzą ich zdaniem najlepszy spośród nadesłanych filmów, a jego autor otrzyma nagrodę w postaci wyjątkowej niespodzianki na rozpoczęcie czegoś bezcennego. Również Warszawska Szkoła Filmowa wybierze laureata, którego nagrodzi bezpłatnym rocznym kursem reżysersko-operatorskim lub montażowym. Audio Network wręczy nagrodę w postaci rocznego, bezpłatnego dostępu do swojego banku muzycznego. Aby ubiegać się o tę nagrodę należy wykorzystać muzykę z bazy Audio Network w filmie zgłoszonym, do którejkolwiek kategorii konkursu. W celu uzyskania dostępu do wspomnianej bazy muzycznej należy napisać mail na adres gva@audionetwork.pl.

d31h7s6

Miasto Stołeczne Warszawa ustanawia nagrodę dla twórcy, który nadeśle film do kategorii nazwanej po prostu – Warszawa. Fujifilm wręczy dodatkową nagrodę w kategorii Hobby, podróże sport jaką będzie aparat Fujifilm X-T3 z obiektywem Fujinon XF18-55, doskonale sprawdzający się w produkcji wideo. Firma Asus postanowiła ufundować dodatkową nagrodę w kategorii Edukacja, nauka, technika – będzie nią komputer Asus ZenBook Duo UX481.

Zgłoszone materiały wideo oceni w tym roku poszerzone jury, w skład którego wejdą specjaliści od mediów społecznościowych, fachowcy zajmujący się produkcją telewizyjną, filmową i internetową, eksperci z agencji reklamowych, uznani twórcy wideo w sieci oraz przedstawiciele sieci partnerskich.
Zwycięzców V edycji Grand Video Awards poznamy podczas gali finałowej konkursu, która odbędzie się w październiku w Warszawie. Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdują się na Grandvideoawards.pl

Magazyn "Press” zaprasza!

Partnerzy: UPC, Mastercard, Fujifilm, Raben, Audio Network, Warszawska Szkoła Filmowa, Narodowe Centrum Kultury, Miasto Stołeczne Warszawa, Dr Irena Eris
Partner technologiczny: Asus
Partnerzy Gali Grand Video Awards: Digital Knowledge Village, Film Garden, Digital Beast
Sieci partnerskie: Gamellon, Get Hero, LifeTube, TalentMedia, Video Brothers
Patroni medialni: Wirtualna Polska, Filmweb, Wyborcza.pl, Co Jest Grane 24, Jet Line, Brand 24, YT 360, ApyNews, Reach a Blogge

d31h7s6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31h7s6