Trwa ładowanie...

USA Box Office: Szybcy i wściekli najlepsi w Ameryce

USA Box Office: Szybcy i wściekli najlepsi w Ameryce
d2n10re
d2n10re

Obraz *"Szybcy i wściekli 6" zdobył szczyt amerykańskiego box office.*

Najnowsza odsłona przygód Doma (Vin Diesel) i Briana (Paul Walker) zarobiła po pierwszym weekendzie 122 miliony dolarów. Choć bohaterowie rozjechali się po świecie, nie potrafią sobie ułożyć życia. Najbardziej przygnębia ich fakt, że nie mogą wrócić do domu. Tymczasem Hobbs (Dwayne Johnson) wpada na trop międzynarodowej przestępczej organizacji kierowców, której przywódcy pomaga uważana za zmarłą była dziewczyna Doma - Letty (Michelle Rodriguez). Pomoc Doma będzie niezbędna. Jeżeli zrealizuje powierzone mu zadanie, grzechy jego oraz reszty jego grupy zostaną zapomniane i wymazane z akt. Reżyserem jest Justin Lin.

Oczko niżej zadebiutowała inna cykliczna produkcja "Kac Vegas 3". Komedia zamyka trylogię w reżyserii Todda Phillipsa. Tym razem nie będzie ślubu ani wieczoru kawalerskiego. Nic więc nie może pójść źle? Ale kiedy słynna wataha wyrusza w podróż, wszystko może się zdarzyć. W filmie grają Bradley Cooper, Zach Galifianakis, Ed Helms, Justin Bartha, Ken Jeong, Heather Graham i Jeffrey Tambor oraz John Goodman. Obraz przyniósł 51 milionów dolarów.

Ostatnia nowość top 10 zestawienia to "Tajemnica zielonego królestwa" z 44 milionami dolarów na koncie i 4. lokatą. Animacja opowiada o ukrytym leśnym świecie, w którym trwa wojna pomiędzy siłami dobra, broniącymi natury, i zła, pragnącymi jej zniszczenia. Pewnego dnia w sam środek konfliktu trafia nastolatka. Okazuje się, że w niebezpieczeństwie jest nie tylko las, ale i ludzie. Za kamerą stanął twórca "Epoki lodowcowej", Chris Wedge.

  1. "Szybcy i wściekli 6" 122 miliony dolarów
  2. "Kac Vegas 3" 51 miliony dolarów
  3. "W ciemności: Star Trek" 48 miliony dolarów
  4. "Tajemnica zielonego królestwa" 44 miliony dolarów
  5. "Iron Man 3" 24,6 miliona dolarów
  6. "Wielki Gatsby" 17,2 miliona dolarów
  7. "Uciekinier" 2,5 miliona dolarów
  8. "Krudowie" 1,61 miliona dolarów
  9. "42" 1,6 miliona dolarów
  10. "Niepamięć" 1,05 miliona dolarów
d2n10re
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2n10re