Trwa ładowanie...
d44n64p

Vin Diesel chwali się córeczką nazwaną po zmarłym gwiazdorze ''Szybkich i wściekłych''

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Vin Diesel chwali się córeczką nazwaną po zmarłym gwiazdorze ''Szybkich i wściekłych''
(Instagram)
d44n64p

W listopadzie wypada druga rocznica tragicznej śmierci Paula Walkera, o którym pamięć jest wciąż żywa. Vin Diesel wspomina, że "czuł obecność" nieżyjącego przyjaciela, kiedy na świat przychodziła jego najmłodsza córeczka.

Vin Diesel zamieścił niedawno na Instagramie urocze zdjęcie ze swoją 4-miesięczną córeczką Pauline, którą nazwał tak po swoim zmarłym przyjacielu z planu filmowego "Szybkich i wściekłych". Jak podaje mirror.co.uk, Diesel tłumaczył, że w dniu narodzin dziewczynki Walker "był na sali", i że aktor nie mógł myśleć o żadnej innej osobie, kiedy przecinał pępowinę swojego najmłodszego dziecka.

Pauline to trzecie dziecko 48-letniego gwiazdora kina akcji i modelki Palomy Jimenez. Oboje wychowują jeszcze 4-letniego Vincenta Sinclaira i 6-letnią Hanię Riley.

Paul Walker zginął w wypadku samochodowym 30 listopada 2013 roku. Za kierownicą Porsche Carrera GT siedział wówczas Roger Rodas, doradca finansowy Walkera, który nie opanował auta przy nadmiernej prędkości. Samochód uderzył w latarnię i drzewa, a następnie stanął w płomieniach. Obaj mężczyźni zginęli na miejscu.

d44n64p

Podziel się opinią

Share
d44n64p
d44n64p