Trwa ładowanie...
we are your friends
25-08-2015 15:17

''We are your friends'': Rozdajemy słuchawki i filmowe gadżety na imprezę

Share
''We are your friends'': Rozdajemy słuchawki i filmowe gadżety na imprezę
d4adgb8

Już 28 sierpnia w kinach zadebiutuje jeden z najgorętszych duetów mijających wakacji. W pulsującym imprezową energią i klubowym beatem „We are your friends” pierwszy raz razem wystąpili Zac Efron i Emily Ratajkowski. W filmie Maxa Josepha poznamy historię marzącego o wielkiej karierze młodego DJ-a, jego starszego mentora oraz zmysłowej Sophie, która poróżni obu panów. Z okazji zbliżającej się premiery rozdajemy filmowe gadżety – imprezowe akcesoria (bransoletki, torby i koszulki) oraz coś bez czego żaden fan nowych brzmień się nie obejdzie – słuchawki! Poniżej możecie zapoznać się z zasadami naszej zabawy.

* Aktualizacja: Konkurs rozstrzygnięty. Dziękujemy za wspólną zabawę. Skontaktujemy się ze zwycięzcami mailowo.*

26 sierpnia za pomocą naszego facebookowego profilu rozdamy 3 zestawy gadżetów (w każdym znajdzie się para słuchawek Rig Flex). Pytanie konkursowe brzmi:

d4adgb8

Jaka zdaniem bohatera granego przez Zaca Efrona ilość uderzeń na minutę sprawia, że zapomina się o całym świecie? Jeśli jeszcze tego nie wiecie, odsyłamy Was do poniższego zwiastuna.

Gadżety (ich zdjęcie poniżej) zdobędą osoby, których prawidłowa odpowiedz na powyższe pytanie dotrze do nas jako trzecia, szósta i dziewiąta w kolejności. Adres na jaki należy wysyłać odpowiedzi podamy w poście na temat startu zabawy. Opublikujemy go jutro między godziną 16 a 17. Bądźcie czujni i obserwujcie nasz profil na Facebooku.

Głównym bohaterem „We are your friends” jest Cole (Zac Efron) - 23-letnim DJ-em, który działa na scenie muzyki elektronicznej i marzy o karierze wielkiego producenta. W pewnym momencie starszy stażem DJ James (Wes Bentley) bierze go pod swoje skrzydła, ale Cole związuje się z dziewczyną Jamesa, Sophie (Emily Ratajkowski). Kiedy związek z Sophie rozkwita, a współpraca z Jamesem zaczyna się rozpadać, Cole jest zmuszony do podjęcia trudnych decyzji, które zaważą o jego przyszłości.

d4adgb8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4adgb8
d4adgb8