Trwa ładowanie...
d4euwkw

"Wędrówki z dinozaurami" na Tauron Arenie. Bilety już w sprzedaży

Przedstawienie, które widziało już ponad 9 mln osób w przeszło 250 miastach na całym świecie. 13 -14 kwietnia 2019 r. "Wędrówki z dinozaurami" zagoszczą na Tauron Arenie w Krakowie. Będziecie zdumieni, gdy na własne oczy zobaczycie najwspanialsze stworzenia, które zamieszkiwały Ziemię.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Plakat promujący show, "Wędrówki z dinozaurami"
Plakat promujący show, "Wędrówki z dinozaurami" (Materiały prasowe)
d4euwkw

Produkcja przedstawienia warta jest ponad 20 milionów dolarów. Jest to największy i najlepszy pokaz dinozaurów na świecie wyprodukowany przy użyciu nowoczesnej technologii. Znani na całym świecie projektanci, w ścisłej współpracy z naukowcami, stworzyli 18 dinozaurów o naturalnych rozmiarach, w tym stegozaura, raptora i przerażającego tyranozaura!

Odwiedzający będą mieli możliwość podziwiania historii dinozaurów, które żyły nawet ponad 200 milionów lat temu, m.in. podczas wędrówki kontynentów. W czasie show widzowie poznają stworzenia żyjące głównie w epoce triasu i epoce jurajskiej. Będzie można zobaczyć jak się poruszały, usłyszeć ich ryk i poczuj ich walkę o przetrwanie i dominację w niemal realnym świecie.

Zobacz jak wygląda świat dinozaurów wykreowany przez twórców:

Podczas show zostanie zaprezentowane dziewięć gatunków dinozaurów. Spektakl opowiada o życiu tyranozaura, terrorze na prastarych terenach, a także o plateozaurze i lilienszternie z okresu triasu, stegozaurze i allozaurze z okresu jurajskiego oraz torozaurze i utahraptorze ze wspaniałej epoki kredowej. Największy z nich, brachiozaur, ma 11 metrów wysokości i mierzy 17 metrów od nosa do ogona. Pracę na przygotowaniem takiego giganta trwały rok i wykonywał je zespół 50 osób - w tym inżynierowie, producenci, specjaliści od skór, artyści, malarze oraz eksperci od animacji.

   Materiały prasowe

"Wędrówki z dinozaurami" to spektakularne widowisko, które zostało oryginalnie wyprodukowane w Australii przez Gerry'ego Ryana, Malcolma Cooke'a i Jill Bryant. Dzięki Global Creatures przedstawienie zostało przedstawione szerokiej publiczności.

d4euwkw

Bilety dostępne już teraz

Sprawdź, co #dziejesiewkulturze:

d4euwkw

Podziel się opinią

Share

d4euwkw

d4euwkw