Trwa ładowanie...

[wideo] ''Battleship'' - zwiastun epickiej batalii science-fiction!

Jednak czy Ziemianom łatwo będzie zlokalizować i zlikwidować całą flotę najeźdźcy z kosmosu? O naszych szansach dowiedzieć się możecie z ekskluzywnego zwiastuna, który prezentujemy poniżej.

[wideo] ''Battleship'' - zwiastun epickiej batalii science-fiction!Źródło: UIP
d2qxdv7
d2qxdv7

Kto by się spodziewał, że tak wiele da się wycisnąć z prostej gry dla dwóch osób, z których każda potrzebuje zaledwie kartki i długopisu. Tradycyjna " Gra w statki " doczekała się swojej ekranizacji, a efekt końcowy może przerosnąć Wasze najśmielsze oczekiwania. Zapraszamy do obejrzenia ekskluzywnego zwiastuna filmu " Battleship "!

Z budżetem przekraczającym 200 milionów dolarów to skrzyżowanie filmu wojennego i science fiction opowiadać będzie historię międzynarodowej floty, która zostaje wplątana w potężnych rozmiarów bitwę z kosmitami. Przybyli oni na Ziemię z misją odkrycia i zagospodarowania źródła energii pod jednym z oceanów pokrywających naszą planetę, jednak krótko po lądowaniu ich zamiary zostały zdemaskowane przez oddziały marynarki morskiej. Konfrontacja okazała się być nieunikniona.

Inspiracji do filmu dostarczyła wojenna gra planszowa stworzona przez firmę Hasbro. Opracowana w roku 1967 przez Miltona Bradleya, popularna gra znana jest w Polsce jako "Statki". Zadaniem graczy jest zidentyfikowane położenia okrętów wojennych przeciwnika, umieszczonych na planszach w formie siatki. Odgadnięcie współrzędnych całego statku równoznaczne jest z jego zatopieniem.

W filmie występują m.in. Taylor Kitsch jako Alex Hopper, Liam Neeson jako Admirał Shane, ojciec narzeczonej Hoppera, w którą wciela się Brooklyn Decker. Brata głównego bohatera gra Alexander Skarsgard, a jedną z obsadowych niespodzianek z pewnością jest udział piosenkarki Rihanny, dla której jest to debiut na wielkim ekranie. Reżyserem "Battleship" jest Peter Berg, twórca takich przebojów jak " Hancock" , " Ukryta strategia " czy " Królestwo ".

Premiera filmu zapowiadana jest na wiosnę 2012 roku.

d2qxdv7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qxdv7