Trwa ładowanie...

[wideo] ''Ki'' - pierwszy fragment filmu. Tylko u nas!

[wideo] ''Ki'' - pierwszy fragment filmu. Tylko u nas!Źródło: Best Film
d1iql4e
d1iql4e

Specjalnie dla czytelników Serwisu Filmowego Wirtualnej Polski dystrybutor filmu "Ki", z Romą Gąsiorowską w roli tytułowej, przygotował wyjątkowe fragmenty tej produkcji. Począwszy od 2 września, w każdy piątek, przez pięć kolejnych tygodni będziemy je zamieszczać na stronach film.wp.pl. Zapraszamy na seans pierwszego z nich!

Odważny debiut fabularny Leszka Dawida wciąga nas w szalony, barwny świat Ki – zachłannej na życie i bezkompromisowej dziewczyny, która nie poddaje się ograniczeniom i głośno mówi, czego oczekuje od świata. Zdjęcia inspirowane obrazami Darrena Aronofskiego pozwolą widzom spojrzeć na rzeczywistość oczami zbuntowanej bohaterki.

W dowód powyższych słów, prezentujemy pierwszy fragment "Ki":

Ki (Kinga) jest jak tornado. Nim zdążysz zamienić z nią słowo, zamieszka u ciebie ze swoim 2-letnim synkiem, rozleje wino, a do drzwi zapuka wietnamski student, prosząc, żebyś pomógł mu wnieść jej pralkę. Zanim się obejrzysz, poprosi o kilka stów pożyczki i odebranie dziecka z przedszkola. Wykorzysta każdego, kto stanie jej na drodze. Czy zdoła ją zatrzymać facet z zasadami? Świat według Ki jest kolorowy, zachłanny i nigdy nie stoi w miejscu. Ona sama irytuje i fascynuje, nikogo nie pozostawia obojętnym.

Jak pisała nasza recenzentka, Katarzyna Kasperska, Leszek Dawid z wprawą doświadczonego reżysera zrealizował film mądry i przejmujący. Widzowie będą zafascynowani determinacją Kingi i poruszeni światem przedstawionym, który nie jest ani przejaskrawiony, ani naiwnie zabawny. To film o beznadziei w świecie osoby, która nie zna definicji tego słowa.

Premiera "Ki" już 30 września!

ZOBACZ TAKŻE:

**[

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


d1iql4e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1iql4e