Trwa ładowanie...
wiek adaline
27-03-2015 09:23

"Wiek Adeline": Akcja filmu obejmuje prawie sto lat

"Wiek Adeline": Akcja filmu obejmuje prawie sto latŹródło: East news
d1dvhuv
d1dvhuv

Poruszająca, pełna emocji historia Adeline (Blake Lively) wprowadza widzów w niesamowity świat. Ogromną zasługę, w zbudowaniu niezwykłej atmosfery mijających lat, miała odpowiednio dobrana i zmieniająca się w zależności od czasów garderoba głównej bohaterki.

Na planie odpowiedzialny za nią był Angus Strathie, który wcześniej tworzył kreacje m.in. do „Moulin Rouge” czy „Kobiety Kota”. „Akcja filmu obejmuje prawie sto lat, więc ukazanie unikalnego klimatu wszystkich mijających epok było wielkim wyzwaniem”, wspomina swój udział w projekcie.

Producenci „Za wszelką cenę”, „Elegii” oraz „Uciekającej panny młodej” przedstawiają zrealizowaną z wielkim rozmachem romantyczną epopeję o miłości, przyjaźni i poszukiwaniu swego miejsca…w czasie.

Film zachwyca stroną wizualną za sprawą zdjęć Davida Lanzenberga i oszałamiających kostiumów GUCCIEGO.

Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały XX wiek. To życie jest fantastycznie wręcz interesujące, kolorowe, niezwykłe ale także bardzo samotne. W końcu Adaline znajduje miłość, dla której warto wyrzec się nawet nieśmiertelności. Ale czy to możliwe?

d1dvhuv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dvhuv