Trwa ładowanie...

Woody Harrelson czarnym charakterem w ''War of the Planet of the Apes''

Share
Woody Harrelson czarnym charakterem w ''War of the Planet of the Apes''
d2wmygp

Woody Harrelson ("Zombieland", "Detektyw")
pojawi się w nowej części "Planety Małp" - "War of the Planet of the Apes". Rola Harrelsona nie będzie mała - wcieli się w głównego złoczyńcę w trzeciej części słynnej serii.

Na razie ujawniono niewiele informacji na temat postaci granej przez Harrelsona - ze względu na jego ksywkę - Porucznik - można podejrzewać, ze aktor będzie stal na czele militarnych oddziałów, które zbliżały się do San Franciso pod koniec ostatniej części serii.

d2wmygp

Harrelson dołączy do obsady, w której potwierdzony jest tylko Andy Serkis (wciela się w postać przywódcy małp - Cezara). Na razie reszta obsady pozostaje nieznana, ale biorąc pod uwagę fakt, ze aktorzy w dwóch poprzednich częściach - "Ewolucji planety małp" i "Genezie planety małp" byli zupełnie różni - można podejrzewać, ze i tym razem zaskoczą nas nowe nazwiska.

Premiera trzeciego filmu została ustalona na 29 lipca 2016 roku. Matt Reeves, reżyser "Ewolucji planety małp", wraca za kamerę. Scenariusz z Reevesem pisze Mark Bomback.

Woody'ego Harrelsona będziemy mogli niebawem oglądać w ostatniej części serii "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2", która trafi do polskich kin 20 listopada.

d2wmygp

Podziel się opinią

Share
d2wmygp
d2wmygp