Trwa ładowanie...

Wraca kultowe "Czy boisz się ciemności?". Pierwszy odcinek za darmo na YouTube

Nickelodeon wraca ze swoim sztandarowym serialem. Nowe "Czy boisz się ciemności?" ma trzy odcinki, a pierwszy właśnie wylądował w sieci.

Share
Wraca kultowe "Czy boisz się ciemności?". Pierwszy odcinek za darmo na YouTube
Źródło: Materiały prasowe
d3wtcdv

Reżyserem nowej serii jest Dean Israelite ("Power Rangers"), a scenariusz wyszedł spod palców Davida Grabinskiego. W rolach głównych zobaczymy Sama Ashe'ego Arnolda, Miyę Cech, Lylianę Wray, Rafaela Casala i Jeremy'ego Taylora.

ZOBACZ: pierwszy odcinek rebootu "Czy boisz się ciemności?":

Każdy odcinek będzie trwał ponad 40 min i tak samo, jak w serialu z lat 90. będzie opowiadał odrębną historię. W pierwszym odcinku przeniesiemy się do upiornego cyrku i poznamy przerażającego Mr. Top Hata.

Jeśli dorastaliście w latach 90., to na pewno pamiętacie "Czy boisz się ciemności?". To serial wyprodukowany przez koncern Nickelodeon, będący młodzieżową odpowiedzią na nowelowe horrory skierowane do starszych widzów, jak choćby "Opowieści z krypty".

d3wtcdv

Każdy odcinek serialu stanowił odrębną historię opowiadaną przy ognisku przez młodych obozowiczów. Bohaterami były dzieci mierzące się z całym spektrum upiornych postaci z kina grozy i sci-fi - duchami, przybyszami z innych planet, złymi klaunami, czarownicami czy… taksówką widmo (pilot).

Pierwszy odcinek został wyemitowany w 1991 r. Serial doczekał się 91 odcinków i 7 sezonów. W Polsce emitowany był do 2001 r. na kanale RTL7.

d3wtcdv

Podziel się opinią

Share
d3wtcdv
d3wtcdv