Trwa ładowanie...

''Wreck-it Ralph'': Pierwsze spojrzenie na animację Disneya [foto]

Share
''Wreck-it Ralph'': Pierwsze spojrzenie na animację Disneya [foto]
Źródło: Disney
d30crfi

W sieci pojawiły się pierwsze kadry z animacji "Wreck-it Ralph", najnowszego projektu studia Walta Disneya.

Akcja filmu rozgrywa się wewnątrz 8-bitowej gry znajdującej się w salonie z automatami. Jej głównym bohaterem jest czarny charakter Wreck-It Ralph, który ma za zadanie niszczyć komputerowe miasto. Jego przeciwieństwem jest Fix-it Felix, który naprawia to, czego dotknął się destrukcyjny Ralph.

d30crfi

Nikt nie kocha „tego złego”, za to wszyscy rozpływają się nad wspaniałym Felixem. Ralph ma tego dość i w nowo przybyłej do salonu grze upatruje swojej szansy na odmianę losu. Potajemnie wkrada się do jej wnętrza. Chce udowodnić swój heroizm i odnaleźć szczęście, jednak własnej natury nie udaje mu się oszukać. Niszczy wszystko wokół i przez przypadek uwalnia śmiertelnego wroga, który zagraża wszystkim grom w salonie.

Czy Ralphowi uda się odwrócić serię niefortunnych zdarzeń i zostać bohaterem, zanim ujrzy słynne „Gamer over”? Przekonamy się już 16 listopada. Do tego czasu musimy zadowolić się materiałami promocyjnymi udostępnianymi przez dystrybutora, z których pierwszy pakiet prezentujemy poniżej (po kliknięciu można je podziwiać w większej rozdzielczości).

**[

]( http://i.wp.pl/a/f/jpeg/28470/wreck_it_01.jpeg )**

d30crfi

**[

]( http://i.wp.pl/a/f/jpeg/28470/wreck_it_02.jpeg )**

**[

]( http://i.wp.pl/a/f/jpeg/28470/wreck_it_03.jpeg )**

d30crfi

Podziel się opinią

Share
d30crfi
d30crfi