Qaqwqwrqw

Wstrząsające słowa Liama Neesona. "Chciałem zabić czarnoskórego mężczyznę"

To chyba najmocniejszy wywiad, jakiego udzieliła ikona kina akcji. Liam Neeson opowiedział mocną historię ze swojej przeszłości. Jest w niej gwałt na bliskiej osobie i niepohamowana chęć zemsty. Zupełnie jak w jego filmach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Od kilku lat Liam Neeson jest gwiazdą kina zemsty
Od kilku lat Liam Neeson jest gwiazdą kina zemsty (Getty Images)
Qaqwqwrqw

Brytyjski "The Independent" przeprowadził wywiad z Liamem Neesonem a propos jego najnowszego filmu "Cold Pursuit". Gra tam ojca, który bierze odwet za śmierć syna. To kolejne kino zemsty w dorobku 66-letniego aktora.

ZOBACZ TEŻ: Liam Neeson opowiada o swojej roli w filmie "Siedem minut po północy"

Qaqwqwrqw

W rozmowie z dziennikiem Neeson zdradził, że w pełni rozumie motywacje swojego bohatera. I przytoczył wstrząsającą historię ze swojego życia.

Okazuje się, że wiele lat temu bliska osoba z jego otoczenia została zgwałcona. Aktor nie zdradził, czy to członek rodziny, czy przyjaciółka.

- Zniosła tę sytuację w nadzwyczajny sposób - mówił aktor. - Ale moja reakcja wyglądała tak, że od razu zapytałem, czy wie, kto to był. Odpowiedziała, że nie. "A jaki miał kolor skóry?" - spytałem. A ona, że to był czarnoskóry facet.

- Chodziłem po okolicy z łomem w dłoni, mając nadzieję, że ktoś do mnie podejdzie - przyznał. - Wstydzę się tego, ale przez tydzień czatowałem w pobliżu pubów, aby kogoś sprowokować i aby móc go zabić.

Qaqwqwrqw

Neeson dodał też, że wstydzi się swojej reakcji, a to, co chciał zrobić, nazwał okropieństwem.

- Wyciągnąłem z tego lekcję.

"Cold Pursuit" to remake norwesko-szwedzkiej komedii kryminalnej "Obywatel roku" z 2014 r. Stellan Skarsgård gra w niej operatora pługu, który w makabryczny sposób mści się za śmierć syna. Jego ofiarami padają handlarze narkotyków.

Qaqwqwrqw
Polub WP Film
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw