Trwa ładowanie...
wszystkogra
05-01-2016 16:07

"#WszystkoGra":Takiego filmu w Polsce jeszcze nie było. To będzie polska "Mamma Mia"

Już wkrótce w kinach roztańczony musical #WszystkoGra. Pierwszy raz w filmie pojawi się aż tyle popularnych muzycznych, polskich hitów, zaaranżowanych z rozmachem równym "Mamma Mii" czy "Chicago".

"#WszystkoGra":Takiego filmu w Polsce jeszcze nie było. To będzie polska "Mamma Mia"Źródło: East news
dk9zw1t
dk9zw1t

Popularne "Ale wkoło jest wesoło", czy "Warszawa" zabrzmią w nowym, zaskakującym kontekście. Kinga Preis, Stanisława Celińska czy Karolina Czarnecka ("Hera, Koka Hasz, LSD") zaśpiewają przeboje z repertuaru T.Love, Maanamu czy Agnieszki Osieckiej w nowy, odkrywczy sposób. Całość uświetni znakomita choreografia Agustina Egurroli, która sprawi, że nogi widzów „same będą chodzić” nie tylko podczas seansu, ale także po projekcji.

„W tym filmie będzie ogromny rozmach” – mówi Kinga Preis, a Antoni Pawlicki porównuje film z największymi zagranicznymi hitami: „Miałem wrażenie, że to plan Chicago czy Mamma Mii!. To będzie nowoczesna forma, coś co możemy skojarzyć z zachodnim, amerykańskim, dynamicznym filmem”. Z kolei Sebastian Fabijański przekonuje, że ten film to solidna nowość. „#WszystkoGra to jest pewna świeżość. Musical to jest dla mnie nowa przestrzeń w polskim kinie, która była do tej pory kompletnie nietknięta. To będzie piękne kino, piękna historia w sposób delikatny i subtelny przyozdobiona estetyką musicalową”.

"#WszystkoGra" to historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel)
próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom. Przeżyją niejedną perypetię, by przekonać się, czego pragną. Czy uda im się to zdobyć? W niezwykłej historii o miłości partnerują im Sebastian Fabijański, Antoni Pawlicki i Bartosz Żuchowski. Na ekranie zobaczymy również Karolinę Czarnecką, która zyskała popularność dzięki piosence Hera, Koka, Hasz, LSD oraz Irenę Melcer. Reżyseria Agnieszki Glińskiej i zdjęcia nominowanego do Oscara Pawła Edelmana gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie.

#WszystkoGra – wkrótce w kinach.

dk9zw1t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dk9zw1t