Trwa ładowanie...
michael jackson
16-07-2009 10:47

Wycięta scena w "Bruno" tylko w kinie w Polsce?

Wycięta scena w "Bruno" tylko w kinie w Polsce?Źródło: Monolith Films
d297cnx
d297cnx

Scena w głośnej komedii "Bruno" z udziałem piosenkarki La Toyi Jackson, która oficjalnie została wycięta po śmierci Michaela Jacksona, wciąż jest do obejrzenia w warszawskim kinie Atlantic - informuje reporter Wirtualnej Polski.

Dystrybutor filmu Monolith zapewnia, że scena została wycięta, ale w poniedziałek reporter Wirtualnej Polski oglądał ją w kinie. Być może nie została usunięta we wszystkich kopiach filmu.

Chodzi o scenę, w której La Toya rozmawia z głównym bohaterem-gwiazdorem mody Bruno (w tej roli Sacha Baron Cohen), a za fotele i stolik służą... Meksykanie. W pewnym momencie Bruno pożycza od La Toyi telefon komórkowy i podaje numer Michaela Jacksona swojemu asystentowi. Wcześniej La Toya odmawia podania Bruno numeru swojego brata. W reakcji na zachowanie Bruno piosenkarka szybko opuszcza jego "talk show" i dom.

Scena ta, po śmierci Michaela Jacksona, została wycięta z filmu. Jednak w polskiej wersji wciąż można ją obejrzeć, przynajmniej na niektórych kopiach.

d297cnx

W wersji okrojonej "Bruno", w scenie z Meksykanami została tylko inna piosenkarka - Paula Abdul. Polska premiera nowego filmu komika Sachy Barona Cohena odbyła się 10 lipca.

Adam Przegaliński, Wirtualna Polska

Dystrybutor przesłał nam dziś o 15:00 oficjalne stanowisko w tej sprawie:

Polski dystrybutor filmu Brüno, Monolith Films oświadcza, iż kopia filmu z nieusuniętą sceną filmu, w której wystąpiła La Toya Jackson, została wycofana z dystrybucji celem usunięcia rzeczonego fragmentu.

Wszystkie kopie filmu Brüno, zgodnie z wolą twórców, nie będą zawierać wyżej wymienionej sceny. Powodem tej decyzji jest szacunek wobec sytuacji rodzinnej Państwa Jackson, któremu Monolith Films także pragnie dać wyraz.

d297cnx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d297cnx