Trwa ładowanie...
dq3sqh9

Za kulisami nowego filmu ze Schwarzeneggerem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za kulisami nowego filmu ze Schwarzeneggerem
(5150 Action)
dq3sqh9

Dziennikarze mieli okazję przyjrzeć się pracy Arnolda *Schwarzeneggera i Sama Worthingtona na planie thrillera "Sabotage". Teraz kulisy powstawania produkcji mogą poznać również internauci.*

Redakcja serwisu Collider opublikowała 15-minutowy materiał wideo, w którym zobaczyć można realizację kilku scen - zarówno od strony aktorskiej, jak i reżyserskiej oraz operatorskiej.

Przypomnijmy, że w produkcji, którą zainspirowała proza Agathy Christie, Schwarzenegger wciela się w dowódcę elitarnej jednostki wydziału antynarkotykowego DEA. Grupa walczy z najbardziej niebezpiecznym kartelem świata. W pewnym momencie sprawa nabiera osobistego, a nie tylko zawodowego charakteru. Giną też olbrzymie pieniądze.

Przed kamerą stanęła plejada hollywoodzkich twardzieli i przystojniaków. Obok Schwarzeneggera i Worthingtona w filmie grają także Joe Manganiello, Harold Perrineau, Terrence Howard, Josh Holloway i Kevin Vance. Panom towarzyszy kilka pięknych aktorek, w tym Mireille Enos oraz Olivia Williams.
Film wyreżyserował David Ayer ("Bogowie ulicy", "Dzień próby", "Szybcy i wściekli", "S.W.A.T. Jednostka specjalna") na podstawie scenariusza Skipa Woodsa.

Światowa premiera została zaplanowana na 28 marca.

dq3sqh9

Podziel się opinią

Share

dq3sqh9

dq3sqh9