Trwa ładowanie...
gal gadot

Zajrzyj za kulisy powstawania "Wonder Woman". Film już dostępny na Blu-Ray i DVD

"Wonder Woman" to entuzjastycznie przyjęta przez widzów i krytyków pierwsza pełnometrażowa opowieść o przygodach najsłynniejszej komiksowej superbohaterki. Film, w którym główne role zagrali Gal Gadot, Chris Pine, Robin Wright, Connie Nielsen i Danny Huston, trafił do sklepów w formacie 4K Ultra HD Blu-ray™, Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD.

Share
doervbi

Z okazji niedawnej premiery prezentujemy klip, w którym twórcy "Wonder Woman" zabierają nas za kulisy powstawania filmu. Na płytach DVD i Blu-Ray jest tego oczywiście znacznie więcej.

DODATKI SPECJALNE W WYDANIACH BLU-RAY:
Epilog;
Wizja reżysera. Diana we współczesnym świecie;
Wizja reżysera: Historia ukrytej wyspy Themyscira;
Wizja reżysera: Bitwa na plaży;
Wizja reżysera: Wonder Woman na wojnie;
Wizja reżysera: Diana we współczesnym świecie;
Tworzenie „Wonder Woman”;
Wojownicy świata Wonder Woman; Cuda w obiektywie;
Jestem Wonder Woman. I wiele więcej!

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:
Wizja reżysera. Diana we współczesnym świecie

doervbi

Więcej informacji na tej stronie.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Zanim została Wonder Woman, była Dianą (Gal Gadot)
, księżniczką Amazonek wychowującą się na odległej, rajskiej wyspie i wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Pewnego dnia u brzegów wyspy rozbił się amerykański pilot (Chris Pine), który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy... i swoje prawdziwe przeznaczenie.

"Wonder Woman" to pierwsza w historii pełnometrażowa superprodukcja w całości poświęcona jednej z najsłynniejszych komiksowych superbohaterek. W roli tytułowej wystąpiła Gal Gadot ("Batman v Superman: Świt sprawiedliwości"), której na dużym ekranie partnerują m.in. nominowany do nagrody Emmy® Chris Pine ("Star Trek"), Connie Nielsen ("Gladiator"), laureatka Złotego Globu Robin Wright ( "House of Cards"), nominowany do Złotego Globu Danny Huston ("Gniew tytanów"), nominowany do nagrody Emmy® David Thewlis ("Harry Potter i więzień Azkabanu"), Saïd Taghmaoui ("Nienawiść"), Ewen Bremner ("Trainspotting") i Elena Anaya ("Skóra, w której żyję"). Film wyreżyserowała Patty Jenkins, nominowana do nagrody Emmy® autorka głośnego dramatu "Monster" z Charlize Theron w roli głównej.

doervbi

Równocześnie z edycją 4K Ultra HD Blu-ray™, Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD filmu "Wonder Woman" w sklepach pojawi się jubileuszowe wydanie DVD animacji "Wonder Woman" w reżyserii Lauren Montgomery.

Obejrzyj polski zwiastun filmu "Wonder Woman":

doervbi

Podziel się opinią

Share
doervbi
doervbi