Zajrzyj za kulisy powstawania "Wonder Woman". Film już dostępny na Blu-Ray i DVD

Zajrzyj za kulisy powstawania "Wonder Woman". Film już dostępny na Blu-Ray i DVD

"Wonder Woman" to entuzjastycznie przyjęta przez widzów i krytyków pierwsza pełnometrażowa opowieść o przygodach najsłynniejszej komiksowej superbohaterki. Film, w którym główne role zagrali Gal Gadot, Chris Pine, Robin Wright, Connie Nielsen i Danny Huston, trafił do sklepów w formacie 4K Ultra HD Blu-ray™, Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Z okazji niedawnej premiery prezentujemy klip, w którym twórcy "Wonder Woman" zabierają nas za kulisy powstawania filmu. Na płytach DVD i Blu-Ray jest tego oczywiście znacznie więcej.

WP

DODATKI SPECJALNE W WYDANIACH BLU-RAY:
Epilog;
Wizja reżysera. Diana we współczesnym świecie;
Wizja reżysera: Historia ukrytej wyspy Themyscira;
Wizja reżysera: Bitwa na plaży;
Wizja reżysera: Wonder Woman na wojnie;
Wizja reżysera: Diana we współczesnym świecie;
Tworzenie „Wonder Woman”;
Wojownicy świata Wonder Woman; Cuda w obiektywie;
Jestem Wonder Woman. I wiele więcej!

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:
Wizja reżysera. Diana we współczesnym świecie

Więcej informacji na tej stronie.

Materiały prasowe
Podziel się
WP

Zanim została Wonder Woman, była Dianą (Gal Gadot), księżniczką Amazonek wychowującą się na odległej, rajskiej wyspie i wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Pewnego dnia u brzegów wyspy rozbił się amerykański pilot (Chris Pine), który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy... i swoje prawdziwe przeznaczenie.

WP

"Wonder Woman" to pierwsza w historii pełnometrażowa superprodukcja w całości poświęcona jednej z najsłynniejszych komiksowych superbohaterek. W roli tytułowej wystąpiła Gal Gadot ("Batman v Superman: Świt sprawiedliwości"), której na dużym ekranie partnerują m.in. nominowany do nagrody Emmy® Chris Pine ("Star Trek"), Connie Nielsen ("Gladiator"), laureatka Złotego Globu Robin Wright ( "House of Cards"), nominowany do Złotego Globu Danny Huston ("Gniew tytanów"), nominowany do nagrody Emmy® David Thewlis ("Harry Potter i więzień Azkabanu"), Saïd Taghmaoui ("Nienawiść"), Ewen Bremner ("Trainspotting") i Elena Anaya ("Skóra, w której żyję"). Film wyreżyserowała Patty Jenkins, nominowana do nagrody Emmy® autorka głośnego dramatu "Monster" z Charlize Theron w roli głównej.

Równocześnie z edycją 4K Ultra HD Blu-ray™, Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD filmu "Wonder Woman" w sklepach pojawi się jubileuszowe wydanie DVD animacji "Wonder Woman" w reżyserii Lauren Montgomery.

Obejrzyj polski zwiastun filmu "Wonder Woman":

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP