Trwa ładowanie...
d1nvkud

"Zanim zasnę": Twórcy o filmie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Zanim zasnę": Twórcy o filmie
(Studio Munka-SFP)
d1nvkud

Film "Zanim zasnę" będzie miał swoją premierą 12 września. Zobaczcie, co o tej produkcji mówią jej twórcy. Prezentujemy wywiady z *Colinem Firthem, Markiem Strongiem oraz reżyserem Rowanem Joffem.*

"Zanim zasnę" to ekranizacja światowego bestsellera Stevena J. Watsona, jednego z najlepszych thrillerów XXI wieku. Powieść Watsona została sprzedana do ponad 30 krajów na całym świecie. Znalazła się w pierwszej dziesiątce na amerykańskiej liście bestsellerów, co było największym sukcesem brytyjskiej literatury od czasów J.K. Rowling.

Nie trzeba było długo czekać na propozycję ekranizacji. Adaptację „Zanim zasnę” zdecydował się nakręcić angielski reżyser Rowan Joffé. Produkcją zajęli się firma Ridleya Scotta - Scott Free, a także StudioCanal i Millennium Films. W głównych rolach zagrali zaś: Nicole Kidman, Colin Firth oraz Mark Strong. Christine codziennie budzi się, nie pamiętając kim jest i nie potrafiąc przypomnieć sobie żadnych faktów z przeszłości.

d1nvkud

Będąca efektem wypadku sprzed lat amnezja sprawia, że jest uzależniona od otaczającego ją troską męża. W celu uporządkowania rzeczywistości prowadzi pamiętnik, w którym opisuje otaczający ją świat. Gdy jej zapiski zaczynają coraz bardziej odbiegać od tego, co słyszy od współmałżonka, postanawia za wszelką cenę odkryć prawdę o swojej przeszłości.

d1nvkud

Podziel się opinią

Share

d1nvkud

d1nvkud