Trwa ładowanie...
zbuntowana
23-03-2015 04:04

"Zbuntowana" podbiła Amerykę

"Zbuntowana" podbiła Amerykę
d2ol28g
d2ol28g

Produkcja science fiction "Zbuntowana" zadebiutowała na pierwszej pozycji amerykańskiego box office.

Główną bohaterką jest nastoletnia Tris Prior (Shailene Woodley), której przyszło dorastać w społeczeństwie podzielonym na pięć frakcji. Dziewczyna nie pasuje do żadnej z grup, przez co grozi jej wielkie niebezpieczeństwo. W nadchodzącej części Tris konfrontuje się z wewnętrznymi demonami i kontynuuje walkę przeciwko ogromnemu sojuszowi, który może spowodować rozpad społeczeństwa. W obsadzie znaleźli się również Ansel Elgort, Jai Courtney, Zoe Kravitz, Kate Winslet, Naomi Watts i Miles Teller. Film zarobił w weekend 54 miliony dolarów.

Druga nowość tego weekendu to "Gunman: Odkupienie" z Seanem Pennem w głównej roli. Produkcja powstała na podstawie powieści Jeana-Patricka Manchette znanej w Polsce pod tytułem "Na straconej pozycji". Jej bohaterem jest Jim Terrier (Penn), zabójca, który chce porzucić swe zajęcie dla ukochanej kobiety. Zmiana krwawej profesji okazuje się jednak trudniejsza, niż przypuszczał. Terrier będzie musiał bronić się przed organizacją, dla której wcześniej pracował. Obok Penna w filmie grają również Idris Elba, Javier Bardem, Ray Winstone, Jasmine Trinca i Mark Rylance. Reżyserią zajął się Pierre Morel. Trzy dni pozwoliły produkcji zgromadzić 5 milionów dolarów na koncie co dało w efekcie czwartą pozycję.

d2ol28g

Ostatnia nowość to dramat "Do You Believe?", którego bohaterem jest pastor poszukujący wiary pod wpływem ulicznego kaznodziei. W rolach głównych wystąpili Mira Sorvino, Sean Astin, Alexa PenaVega, Delroy Lindo i Ted McGinley. Film zarobił 4 miliony dolarów.

Oto pełne zestawienie:

  1. "Zbuntowana" - 54 miliony dolarów
  2. "Kopciuszek" - 34,4 miliona dolarów
  3. "Nocny pościg" - 5,1 miliona dolarów
  4. "Gunman: Odkupienie" - 5 milionów dolarów
  5. "Kingsman: Tajne służby" - 4,6 miliona dolarów
  6. "**" - 4 miliony dolarów
  7. "Drugi Hotel Marigold" - 3,4 miliona dolarów
  8. "Focus" - 3,3 miliona dolarów
  9. "Chappie" - 2,6 miliona dolarów
  10. "Spongebob: na suchym lądzie" - 2,3 miliona dolarów
d2ol28g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ol28g