Trwa ładowanie...
d1bg9vg

"Złe Mamuśki": Mila Kunis urządza domówkę [WIDEO]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Złe Mamuśki": Mila Kunis urządza domówkę [WIDEO]
(getty)
d1bg9vg

Tylko u nas obejrzycie polską wersję zwiastuna nowej komedii twórców trylogii "Kac Vegas" - *"Złe Mamuśki". Film jest opowieścią o przykładnych matkach, które postanawiają zerwać się ze smyczy. Produkcja trafi do polskich kin już 5 sierpnia.*

Powyższe zdjęcie to nie sceneria po ostrej imprezie studenckiej. Nie jest to również dom zostawiony pod opieką dorastających dzieci. Rodzice nigdzie nie wyjechali, wręcz przeciwnie. Na tej domówce bawiły się mamy! Postanowiły sobie po prostu zrobić wolne od pieluch, garów i ścierania kurzów! Mila Kunis, Kathryn Hanh, Kristen Bell, Jada Pinkett Smith i Christina Applegate udowodnią, że macierzyństwo to nie więzienie o zaostrzonym rygorze!

Młoda i piękna matka cudownego synka, żona wspaniałego męża, po prostu perfekcyjna pani domu. To oficjalny wizerunek Amy Mitchell. W rzeczywistości przepracowana i wykończona monotonią matczynych obowiązków Amy ma już dość bycia chodzącym ideałem. Pod wpływem wyzwolonych przyjaciółek, wkurzona przez leniwego męża egoistę porzuca gary i pieluchy, a kuchenny fartuch zamienia na seksowną kieckę. I rusza w miasto, by znów poczuć, że żyje! Zakręcone na lokówkę obłudne kury domowe ze szkolnej rady rodziców gotują się z oburzenia, ale Amy nic już nie powstrzyma. Z dziką rozkoszą sieje ferment i zgorszenie odkrywając przy tym, że szczęśliwa mama to lepsza mama.

d1bg9vg

Podziel się opinią

Share

d1bg9vg

d1bg9vg