Trwa ładowanie...
andrzej saramonowicz

Zobacz teasery "Idealnego faceta dla mojej dziewczyny"

Share
Zobacz teasery "Idealnego faceta dla mojej dziewczyny"
Źródło: Robert Pałka, Van Worden
d3cln7y

W sieci pojawiły się pierwsze teasery "Idealnego faceta dla mojej dziewczyny", czyli nowego filmu autorstwa Tomasza Koneckiego i Andrzeja Saramonowicza. I tym razem twórcy "Testosteronu" oraz "Lejdis" postawili na komedię.

"Idealny Facet dla mojej dziewczyny" opowiada o tym, jak wielką siłę ma miłość od pierwszego wejrzenia i jak skrajnie różne charaktery mogą okazać się połówkami tej samej pomarańczy.

Kiedy Kostek (Marcin Dorociński)
spotyka Lunę (Magdalena Boczarska), nie ma wątpliwości, że ta piękna blondynka o tajemniczym spojrzeniu jest jego "drugą połówką pomarańczy".

d3cln7y

Problem w tym, że Lunę i Kostka dzieli tak wiele, że wydaje się, iż nie ma żadnych szans, by mogli być razem: Ona jest instruktorką brutalnej sztuki walki krav-maga, on - kompozytorem muzyki sakralnej.

Ją fascynuje ruch feministyczny, on pochodzi z katolickiej rodziny, jego wujem jest ojciec Leon (Bronisław Wrocławski), bardzo wpływowy duchowny, a ciotką niezwykle konserwatywna Teresa Wodzień (Danuta Stenka).

ZOBACZ WSZYSTKIE TRZY TEASERYZOBACZ WSZYSTKIE TRZY TEASERY

Ona – po wieloletnim romansie z żonatym dziennikarzem telewizyjnym Norbertem Plesicą (Tomasz Karolak) - związana jest z przywódczynią polskich feministek Klarą Rojek (Iza Kuna), on – po fiasku narzeczeństwa z reżyserką Kasią (Magdalena Różczka) – trwa w samotności.

Wydaje się, że tych dwoje nie ma żadnych szans, by kiedykolwiek być ze sobą. Jednak los splącze ich historie w tak zwariowany sposób, że niemożliwe stanie się możliwe. Czy Luna i Kostek będą umieli to wykorzystać?

d3cln7y

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3cln7y
d3cln7y