Trwa ładowanie...
ryan gosling

Zobacz zwiastun dziwnego filmu Ryana Goslinga

Share
Zobacz zwiastun dziwnego filmu Ryana Goslinga
d23npcr

W sieci pojawiła się zapowiedź reżyserskiego debiutu, Ryana Goslinga, "Lost River".

Tytuł obrazu odnosi się do miejsca, w którym rozgrywa się akcja. Lost River to niegdyś idylliczne miasteczko, które teraz popada w ruinę i zaczyna pociągać za sobą swoich mieszkańców. Opowieść dotyczy samotnej matki, która opiekuje się dwoma synami. Jeden z nich odnajduje tajemną drogę do podwodnego miasta.

Przed kamerą Goslinga stanęli Matt Smith, Iain De Caestecker, Saoirse Ronan, Christina Hendricks, Ben Mendelsohn i Eva Mendes.

d23npcr

Zwiastun można znaleźć tutaj.

Film po pokazach w Cannes opisywano jako "dziwny" lub "dla koneserów". - Gdyby w jakiś sposób Terrence Malick i David Lynch poczęli artystyczne dziecko miłości i zostałoby one porwane, duszone i wielokrotnie kopane w twarz przez Nicolasa Windinga Refna, efekt musiałby przypominać "Lost River" - pisał o debiucie Goslinga dziennikarz "Variety" Justin Chang i była to jedna z łagodniejszych ocen dzieła.

Wytwórnia Warner Bros. chciała pozbyć się filmu od razu po canneńskiej premierze jednakże chętnych do dystrybucji nie znaleziono. Szefowie wytwórni zdecydowali więc, że produkcja trafi od razu na nośniki domowe. Premiera odbędzie się 10 kwietnia.

d23npcr

Podziel się opinią

Share
d23npcr
d23npcr