Trwa ładowanie...
d1fp00g

Miała rozsypać prochy męża. Ale zmieniła je w coś pożytecznego

Niespełna trzy miesiące temu Nick Cordero zmarł w wyniku powikłań po chorobie COVID-19. Miał 41 lat. Wdowa po aktorze postanowiła poradzić sobie z utratą męża w dość nietypowy sposób.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Żona Nicka Cordero wykorzystała jego prochy. Na co je przeznaczyła?
Żona Nicka Cordero wykorzystała jego prochy. Na co je przeznaczyła? (Getty Images)
d1fp00g

Nick Cordero miał zaledwie 41 lat. Wiadomość o tym, że broadwayowski aktor zaraził się koronawirusem, obiegła media w marcu. Mężczyzna trafił do szpitala w Los Angeles z poważnymi powikłaniami. Wirus zaatakował jego płuca. Jego żona przez kilka miesięcy relacjonowała walkę Nicka z chorobą. I choć nigdy nie straciła nadziei, a lekarze stosowali kolejne drastyczne środki (m.in. amputacja nogi), nie udało się go uratować.

Amanda Kloots ze śmiercią Nicka Cordero radzi sobie w dość nietypowy sposób. Kobieta postanowiła "zatrzymać" męża w domu, pomimo że od paru miesięcy fizycznie go już nie ma. Jak się okazuje, wdowa po aktorze wykorzystała jego prochy do stworzenia własnoręcznej ceramiki, o czym napisała na swoim profilu na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE: Marcin Szreder o walce z koronawirusem

"Mieliśmy dziś z Elvisem wyjątkowe popołudnie. Moja znajoma z czasów Brodawayu prowadzi niesamowity biznes garncarski w LA i zaprosiła nas do zrobienia ceramiki z prochów Nicka. Niedawno dowiedziałem się, na ile sposobów można zmienić przeznaczenie popiołów i tworzyć z nich nowe rzeczy. Myślę, że to jest piękny sposób na utrzymanie Nicka przy życiu" - wyznała.

d1fp00g

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1fp00g

Podziel się opinią

Share
d1fp00g
d1fp00g