Trwa ładowanie...

Zorro i historia jego życia

Zorro i historia jego życiaŹródło: helios.pl
dnmrlsp
dnmrlsp

Hollywood powraca do jednego ze swoich ulubionych bohaterów. Scenarzyści Matthew Federman i Stephen Scaia otrzymali właśnie zamówienie na film przedstawiający zmyśloną biografię Zorro.

Za podstawę scenariusza ma posłużyć książka "Zorro. Narodziny legendy" ("El Zorro: Comienza la leyenda") Isabel Allende z 2005 roku. Autorka przedstawiła w niej fikcyjną biografię zamaskowanego mistrza szpady.

O Zorro - tej jednej z najbardziej wyrazistych postaci masowej wyobraźni (ukochanej szczególnie przez kino) wiemy niemal wszystko - czytamy w notce na temat powieści. O Diego de la Vega wiemy niewiele. Dlaczego postanowił wymierzać sprawiedliwość na własną rękę? Jakie ideały wpłynęły na jego wizję świata? Isabel Allende postanowiła odkryć i opisać początek legendy. I ujawnić, jak dokonało się przeistoczenie hiszpańskiego szlachcica w kalifornijskiego Zorro.

Federman i Scaia zdobyli uznanie serialami "Jerycho" oraz "Człowiek - cel".

dnmrlsp

Nowy film o Zorro ma powstać pod skrzydłami wytwórni Sony Pictures. Nie będzie miał nic wspólnego z ostatnimi opowieściami o mścicielu w reżyserii Martina Campbella: ani z "Maską Zorro" (1998), ani z "Legendą Zorro" (2005).

ZOBACZ TAKŻE:

**[

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


dnmrlsp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dnmrlsp