Trwa ładowanie...
film o pszczołach
23-04-2007 14:12

Zwiastun do "Filmu o pszczołach", czyli gdzie jest Steven

Share
Zwiastun do "Filmu o pszczołach", czyli gdzie jest Steven
di1t22u

Co jest potrzebne, by zrobić porządny film animowany? Weź jednego odważnego aktora, kolorowy kostium, dużo mocnej liny, kilka paczek styropianu, farbę, plastelinę i pręciki. Głównego bohatera umieść na wysięgniku, który uniesie go nad kwiatki ze styropianu. No prawie, a teraz zobacz, co z tego wyszło.

Najnowszą produkcją ze studia DreamWorks Picture będzie *Film o pszczołachFilm o pszczołach*. To właśnie scenariusz pochodzący z tego filmu przytoczyliśmy powyżej.

W komicznym zwiastunie zobaczycie także znanego reżysera „E.T.”, Stevena Spielberga.

di1t22u

Znacznie łatwiej jest podkładać głos pod animowaną postać niż osobiście wcielić się w jej skórę. Przekonał się o tym osobiście Jerry Seinfeld, którego również zobaczycie na zwiastunie do „Filmu o pszczołach” z polskim dubbingiem.

Do animacji trzeba podejść w sposób tradycyjny – od rysunku poczynając. Zobacz w zwiastunie, co się stanie, jeśli zdarzy się inaczej.

W *Filmie o pszczołachFilmie o pszczołach* kąśliwy bohater o imieniu Barry po skończeniu szkoły marzy o założeniu własnej firmy produkującej miód. Podczas jednej z niebezpiecznych wypraw z ula, jego życie zostaje uratowane przez kwiaciarkę z Nowego Yorku – Vanessę.

Poza wymienionym Seinfeldem w pracach nad dubbingiem w wersji oryginalnej udział wzięli: Renée Zellweger, Matthew Broderick, John Goodman i Chris Rock. O polskiej obsadzie dubbingu jeszcze nic nie wiadomo.

Film o pszczołach w polskich kinach 16 listopada.

di1t22u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
di1t22u
di1t22u