Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
artur żmijewski

Aleksandra Adamska i Artur Żmijewski spotkali się z widzami. Na scenie zaśpiewała... córka aktora!

"Powietrze tutaj pachnie słodyczą" – aktorzy spotkali się z widzami festiwalu Visa Kino Letnie w ramach pokazu filmu "Atak Paniki" w kinie Nowa Fala w Giżycku.

Share
Aleksandra Adamska i Artur Żmijewski spotkali się z widzami. Na scenie zaśpiewała... córka aktora!
Źródło: Materiały prasowe
d41twl1

17 sierpnia w Giżycku odbył się jeden z pierwszych na świecie pokazów najnowszej produkcji Akson Studio: filmu "Atak paniki” w reż. Pawła Maślony. Z widzami spotkali się odtwórcy głównych ról: Artur Żmijewski i Aleksandra Adamska. Film wejdzie do regularnej dystrybucji kinowej 19 stycznia, a już teraz zobaczyli go widzowie, którzy spędzają wakacje w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich.

Kolejne wydarzenie specjalne jubileuszowej edycji festiwalu Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017 już za nami. Przedpremierowy pokaz filmu "Atak paniki" w kinie Nowa Fala w Giżyckim Centrum Kultury wyprzedał się do ostatniego miejsca na kilka godzin przed projekcją. Po seansie odbyło się otwarte dla publiczności spotkanie z aktorami filmu: Arturem Żmijewskim i Aleksandrą Adamską.

d41twl1

Aleksandra Adamska, oglądająca film wspólnie z widzami, odwiedziła Giżycko w ramach krótkiej przerwy w zdjęciach filmowych. Na spotkaniu zachwycała się miastem: - Powietrze tutaj pachnie słodyczą. Żałuję, że jestem tu na tak krótko. Mam nadzieję, że mój kolejny projekt filmowy sprawi, że przyjadę nad Niegocin na dłużej – mówiła aktorka.

Aleksandra Adamska Materiały prasowe
Aleksandra Adamska Źródło: Materiały prasowe

Licznie przybyłych gości powitał burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz, który wręczył aktorom upominki – lokalne specjały.

"Atak paniki" to brawurowa komedia, w której codzienność zmienia się w czyste szaleństwo, ukazując dzikie oblicze bohaterów. Nie bez powodu film porównywany jest do przebojowej, czarnej komedii "Dzikie historie", która podbiła serca polskiej publiczności kilka lat temu.

d41twl1

– To film przede wszystkim oparty na słowie, na świetnych dialogach. – mówił Artur Żmijewski. Aktor opowiadał także o pracy z reżyserem, debiutującym w pełnometrażowej produkcji Pawle Maślonie. – Praca z Pawłem była przyjemnością, reżyser doskonale wiedział czego chce. To właśnie scenariusz i entuzjazm oraz otwartość reżysera zachęciły mnie do współpracy. Od początku wiedzieliśmy, że bierzemy udział w czymś wyjątkowym, co ma być śmieszne, ale nie kabaretowe.

Wieczorem w Tawernie Marina tuż nad Jeziorem Niegocin odbył się klimatyczny koncert duetu Shandy & Eva. Była to jedna z niepowtarzalnych okazji aby posłuchać utalentowanej mieszkanki karaibskiej wyspy Curacao - Shandy oraz hipnotyzującej swoim głosem Evy Żmijewskiej. Zbieżność nazwisk nie jest przypadkowa – wokalistka jest córką Artura Żmijewskiego, a na co dzień mieszka w Kalifornii, gdzie ukończyła studia muzyczne.

Eva Żmijewska Materiały prasowe
Eva Żmijewska Źródło: Materiały prasowe

Pełen filmowych emocji festiwalowy czwartek "Made In Poland" zakończył pokaz filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Projekcję tego największego polskiego hitu ostatnich lat zapowiedzieli organizator festiwalu Paweł Adamski, burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz oraz grający jedną z głównych ról Artur Żmijewski. Aktor zaprosił osobiście festiwalową publiczność na seans opowiadając również o międzynarodowym sukcesie tego filmu i obiecał wrócić do miasta jak najszybciej. Był to jeden z najbardziej obleganych pokazów w ramach całego festiwalu Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane. Na widowni zabrakło leżaków, a widzowie oglądali film również z licznie zacumowanych w Ekomarinie jachtów.

d41twl1

10 edycja Festiwalu Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane to moc filmowych emocji i niezwykłych spotkań z gwiazdami kina! Plenerowe projekcje festiwalu Visa Kino Letnie Sopot - Zakopane 2017 odbywają się na terenie giżyckiej Ekomariny w każdą środę i czwartek, aż do końca wakacji.

Na widzów czekają wygodne leżaki, a na żeglarzy specjalna częstotliwość radiowa ze ścieżkami dźwiękowymi, tak aby mogli oglądać filmy z zacumowanych jachtów.

Żmijewski o swoich planach filmowych

Artur Żmijewski Materiały prasowe
Artur Żmijewski Źródło: Materiały prasowe
d41twl1

Podziel się opinią

Share
d41twl1
d41twl1