Trwa ładowanie...

''American Reunion'': Nagie piersi w nowym "American Pie"?

''American Reunion'': Nagie piersi w nowym "American Pie"?Źródło: Monolith Films
d3hav9l
d3hav9l

Rozpoczęły się castingi na nowych bohaterów, którzy mieliby się pojawić w kolejnej części "American Pie". Twórcy filmu szukają młodych, atrakcyjnych dziewcząt, które nie zawahają zaprezentować się w filmie topless.

W ogłoszeniu możemy przeczytać:

Poszukujemy aktorki, która wystąpiłaby w jednej z głównych ról w nowym filmie studia Universal Pictures pt. "American Reunion". Nasza "Kara" (imię bohaterki - przyp. red.) to urocza i słodka dziewczyna z sąsiedztwa, którą w dzieciństwie niańczyłeś. Obecnie jest gorącą laską uczęszczającą do ostatniej klasy liceum. Szukamy więc dziewczyny zabawnej, inteligentnej i pięknej - osoby, która stanie się częścią obsady w "American Reunion". Film powstanie w Atlancie, w stanie Georgia i będzie prezentowany na ekranach kin. UWAGA: Filmowa postać pojawi się w scenie wymagającej całkowitego odsłonięcia górnych partii ciała.

Po przeczytania tego ogłoszenia wniosek nasuwa się jeden - najnowsza odsłona szalenie popularnej serii, w której powracają wszyscy najważniejsi bohaterowie, na pewno otrzyma kategorię wiekową "R" (osoby poniżej 17 roku życia, chcąc oglądać film w kinie, będą musiały przyjść z rodzicem bądź opiekunem). Zapowiada się powrót do formy znanej sprzed lat? Zobaczymy.

d3hav9l

Akcja komedii rozegra się w jakiś czas po zakończeniu wydarzeń z filmu "American Pie: Wesele". Producent obrazu, Craig Perry, zamierza zgromadzić na planie wszystkich bohaterów znanych z poprzednich części. Jason Biggs, Seann William Scott, Eugene Levy, Alyson Hannigan, a teraz także Chris Klein podpisali już kontrakty na udział w kinowym projekcie. Trwają negocjacje z pozostałymi aktorami, m.in. Thomasem Ianem Nicholasem, Tarą Reid, Meną Suvari i Jennifer Coolidge.

Jeżeli nasze czytelniczki zdecydują się na udział w castingu muszą się spieszyć - zgłoszenia są przyjmowane tylko do 24 maja. Szczegóły castingu znajdują się na jego oficjalnej stronie: americanreunioncasting.com.

** [

FILM.WP.PL NA TWOJEJ ŚCIANIE. DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )**

d3hav9l

Zobacz także:

** [

PAMIĘTACIE MAŁĄ NEL? NIE ZGADNIECIE KIM JEST DZISIAJ ]( http://film.wp.pl/co-slychac-u-malej-nel-6025274957063297g )**

** [

ZOBACZ JAKI FILM ZNA KAŻDY POLAK! ]( http://film.wp.pl/jaki-polski-film-obejrzalo-najwiecej-widzow-6025274942079617g )**

** [

ALE SCHUDŁY! TE GWIAZDY KIEDYŚ WYGLĄDAŁY FATALNIE! ]( http://teleshow.wp.pl/te-gwiazdy-w-sama-pore-wziely-sie-za-siebie-6026603049555073g )**

**[

WSTYDLIWA PRZESZŁOŚĆ KUBY WOJEWÓDZKIEGO ]( http://teleshow.wp.pl/wstydliwa-przeszlosc-kuby-wojewodzkiego-6021644318356609g )**

d3hav9l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hav9l