Trwa ładowanie...

Amerykanie polubili "Zaginioną dziewczynę"

Amerykanie polubili "Zaginioną dziewczynę"
dy18rj4
dy18rj4

"Zaginiona dziewczyna" w reżyserii Davida Finchera znalazła się na szczycie amerykańskiego box office.

"Zaginiona dziewczyna" jest adaptacją powieści Gillian Flynn i przedstawia historię małżeństwa Nicka (Ben Affleck) i Amy (Rosamund Pike). Kiedy w piątą rocznicę ślubu kobieta nagle znika, policja zjawia się w domu małżonków, aby przepytać męża w sprawie tajemniczego zaginięcia. Choć mężczyzna zapewnia, że nie ma nic wspólnego z incydentem, jego kłamstwa szybko zaczynają wychodzić na jaw. Film wyreżyserował David Fincher. Na naszych ekranach dzieło będzie można oglądać już od 10 października. W pozostałych rolach występują Neil Patrick Harris, Tyler Perry, Carrie Coon oraz Kim Dickens. Podczas weekendu film zarobił 38 milionów dolarów.

Kolejna nowość tego tygodnia to horror "Annabelle". Fabuła koncentruje się na tytułowej bohaterce, czyli upiornej, opętanej lalce, którą trzymają w domu John i Mia. Akcja rozgrywa się w czasach sprzed wydarzeń przedstawionych w "Obecności". Film wyreżyserował John Leonetti. Scenariusz to dzieło Gary'ego Daubermana. W rolach głównych występują Annabelle Wallis, Alfre Woodard, Ward Horton, Tony Amendola, Eric Ladin i Brian Howe. Podczas weekendu na konto twórców filmu wpłynęło 37 milionów dolarów.

Ostatnia nowość tego weekendu to obraz "Left Behind". Akcja rozgrywa się w dniu, gdy niespodziewanie znikają miliony ludzi. Rayford Steele (Nicolas Cage) pilotuje samolot, kiedy dochodzi do tragedii. Na ziemi, jego córka Chloe (Cassi Thomson) szuka brata i matki. W filmie wystąpią także Chad Michael Murray, Jordin Sparks, Lea Thompson i Martin Klebba. Film zarobił 6,8 miliona dolarów, co pozwoliło na zajęcie 6. pozycji.

dy18rj4

Oto pełne zestawienie:

  1. "Zaginiona dziewczyna" - 38 milionów dolarów
  2. "Annabelle" 37,2 miliona dolarów
  3. "Bez litości" - 19 milionów dolarów
  4. "Pudłaki" - 12,4 miliona dolarów
  5. "Więzień labiryntu" - 12 milionów dolarów
  6. "Left Behind" - 6,8 miliona dolarów
  7. "Powiedzmy sobie wszystko" - 4 milionów dolarów
  8. "Dolphin Tale 2" - 3,5 miliona dolarów
  9. "Strażnicy galaktyki" - 3 miliony dolarów
  10. "No Good Deed" - 2,5 miliona dolarów
dy18rj4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dy18rj4