Trwa ładowanie...
d2tautp

"Aniołki Charliego". Ella Balinska - kim jest aktorka o polskich korzeniach?

W najnowszej wersji "Aniołków Charliego" zobaczymy aktorkę o polsko-jamajskich korzeniach. Ella Balinska wystąpi u boku Kirsten Stewart i Naomi Scott.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Aniołki Charliego". Ella Balińska - kim jest aktorka o polskich korzeniach?
"Aniołki Charliego". Ella Balińska - kim jest aktorka o polskich korzeniach? (Getty Images)
d2tautp

"Aniołki Charliego". Ella Balinska - kim jest aktorka o polskich korzeniach? ##

Dzięki udziałowi w “Aniołkach Charliego” Ella Balinska może zyskać ogromny rozgłos w Hollywood. To pierwsza poważna rola aktorki od czasu występu w serialu "The Athena". Gwiazda pojawiła się w takich produkcjach jak m.in. "Nyela's Dream", "Junction 9", "Morderstwa w Midsomer", "Thanatos", "Tiers of the Tropics", "10 Men & Gwen" czy "A Modern Tale".

Ella Balinska przyszła na świat 4 października 1996 r. w Londynie. Jest córką polskiego przedsiębiorcy i muzyka hrabiego Kazimierza Balińskiego-Jundziłła oraz Lorraine Pascale, byłej modelki, a także szefowej kuchni i autorki książek o tematyce kulinarnej. Studiowała w Guildford School of Acting i Arts Educational Schools. Uczestniczyła również w zawodach lekkoatletycznych na etapie narodowym.

d2tautp

"Aniołki Charliego" w nowej odsłonie

"Aniołki Charliego" to jeden z kultowych seriali lat 70. Produkcja przedstawia przygody trzech atrakcyjnych agentek Akademii Policyjnej z Los Angeles, pracujących w agencji detektywistycznej milionera Charliego. W 2000 r. powstała kinowa wersja "Aniołków Charliego", w której główne role zagrały Cameron Diaz, Drew Barrymore i Lucy Liu.

15 listopada 2019 r. odbyła się amerykańska premiera nowej wersji "Aniołków Charliego". W filmie wystąpiły Kristen Stewart, Ellę Balinską i Naomi Scott. Za reżyserię odpowiada Elizabeth Banks.

d2tautp

Podziel się opinią

Share
d2tautp
d2tautp