ycipk-l6eq1f

"Aniołki Charliego". Ella Balinska - kim jest aktorka o polskich korzeniach?

W najnowszej wersji "Aniołków Charliego" zobaczymy aktorkę o polsko-jamajskich korzeniach. Ella Balinska wystąpi u boku Kirsten Stewart i Naomi Scott.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Aniołki Charliego". Ella Balińska - kim jest aktorka o polskich korzeniach?
"Aniołki Charliego". Ella Balińska - kim jest aktorka o polskich korzeniach? (Getty Images)
ycipk-l6eq1f

"Aniołki Charliego". Ella Balinska - kim jest aktorka o polskich korzeniach?

Dzięki udziałowi w “Aniołkach Charliego” Ella Balinska może zyskać ogromny rozgłos w Hollywood. To pierwsza poważna rola aktorki od czasu występu w serialu "The Athena". Gwiazda pojawiła się w takich produkcjach jak m.in. "Nyela's Dream", "Junction 9", "Morderstwa w Midsomer", "Thanatos", "Tiers of the Tropics", "10 Men & Gwen" czy "A Modern Tale".

Ella Balinska przyszła na świat 4 października 1996 r. w Londynie. Jest córką polskiego przedsiębiorcy i muzyka hrabiego Kazimierza Balińskiego-Jundziłła oraz Lorraine Pascale, byłej modelki, a także szefowej kuchni i autorki książek o tematyce kulinarnej. Studiowała w Guildford School of Acting i Arts Educational Schools. Uczestniczyła również w zawodach lekkoatletycznych na etapie narodowym.

ycipk-l6eq1f

"Aniołki Charliego" w nowej odsłonie

"Aniołki Charliego" to jeden z kultowych seriali lat 70. Produkcja przedstawia przygody trzech atrakcyjnych agentek Akademii Policyjnej z Los Angeles, pracujących w agencji detektywistycznej milionera Charliego. W 2000 r. powstała kinowa wersja "Aniołków Charliego", w której główne role zagrały Cameron Diaz, Drew Barrymore i Lucy Liu.

15 listopada 2019 r. odbyła się amerykańska premiera nowej wersji "Aniołków Charliego". W filmie wystąpiły Kristen Stewart, Ellę Balinską i Naomi Scott. Za reżyserię odpowiada Elizabeth Banks.

Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-l6eq1f

ycipk-l6eq1f
ycipk-l6eq1f