WP

Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver ciągle razem. Ich rozwód trwa już 7 lat

Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver mogą trafić do księgi rekordów Guinnessa. Ich sprawa rozwodowa ciągnie się już od siedmiu lat. I nie zanosi się na koniec.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver
Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver (East News)
WP

Maria wniosła pozew o rozwód 1 lipca 2011 roku, po tym, jak dowiedziała się, że Arnold spłodził dziecko z ich gosposią. Para nie kłóciła się o prawo do opieki nad synami – 17-letnim wówczas Patrickiem i 13-letnim Christopherem – od razu przystali na naprzemienną opiekę.

Kwestie majątkowe też nie wydają się skomplikowane. Gdy brali ślub w 1986 roku, nie podpisali żadnej umowy majątkowej – powinni po prostu podzielić majątek na pół. Co w takim razie przeszkadza w sfinalizowaniu rozwodu?

WP

Jak podaje TMZ, Arnold Scharzenegger nie jest zainteresowany doprowadzeniem sprawy do końca. Co do Marii – zdarza jej się naciskać i ponaglać męża, ale przez większość czasu nie kontaktuje się z nim w tej sprawie. Para nie ma zamiaru do siebie wracać, ale wydaje się, że sfinalizowanie sprawy nie jest dla niej istotne. Być może do rozwodu nie dojdzie nigdy.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP