Trwa ładowanie...
d73f972

Artur Żmijewski o swoich filmowych zainteresowaniach [WIDEO]

Share
d73f972

Jakie filmy lubi *Artur Żmijewski? Oto zapytaliśmy aktora na gali 9. edycji festiwalu Orange Kino Letnie w Sopocie.*

W pierwszy weekend festiwalu w Sopocie odbyła się szósta gala wręczenia Diamentowego Klapsa Filmowego. Nagroda przyznawana jest aktorce lub aktorowi za osobowość, wnoszącą do kina pozytywne przesłanie, dostarczających widzom wielu wzruszeń, emocji i pozytywnej energii – mówił pomysłodawca i organizator festiwalu Paweł Adamski, Prezes Outdoor Cinema.

d73f972

Repertuar Orange Kino Letnie - Sopot-Giżycko-Zakopane

Gospodarzami wieczoru był zjawiskowy duet: Olga Bołądź i Piotr Głowacki. Po czerwonym dywanie weszli do kina Katarzyna Figura oraz Burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz, którzy przyjechali prosto z inauguracji festiwalowego kina w Giżycku. Katarzyna Glinka i Tomasz Jakubiak zaprosili widzów na cykl „Gotowanie z gwiazdami“ w każdy czwartek lipca w Sopocie. Nie zabrakło również Prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego oraz przedstawiciela marki Orange Szymona Bieli.

Orange Kino Letnie Sopot po raz dziewiąty dotrze tam, gdzie wypoczywają miliony Polaków - nad morze, w góry i na Mazury. Codziennie od 1 lipca do 31 sierpnia w Sopocie i Zakopanem oraz we wszystkie środy i czwartki w Giżycku. Najlepsze filmy na festiwalu Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane śledzić można w darmowej aplikacji Orange Kino Letnie na smartfony oraz na www.OrangeKinoLetnie.wp.pl

d73f972

Podziel się opinią

Share
d73f972
d73f972