Trwa ładowanie...
d1a5x9y

Ashton Kutcher odwiedził Lublin

Share
Ashton Kutcher
Ashton KutcherŹródło: megafon.pl
d1a5x9y

Wizyta *Ashtona Kutchera w Polsce dla jego fanów nie stanowi żadnej tajemnicy. Niewielu jednak wie, że ten gwiazdor rodem z Hollywood przy okazji promocji swego najnowszego filmu "Walentynki" odwiedził również Lublin. Jak był cel wizyty?*

- Polska to piękny kraj. Pamiętam szczególnie Lublin, który odwiedziłem. Mieszka tam Hosen, jest jasnowidzem. Chociaż jest niewidomy, to energetycznie może się połączyć z każdym - wspominał aktor w programie "Dzień dobry TVN". Jednocześnie poinformował, że "naładował się energetycznie". - Polska to bardzo uduchowiony kraj - takim stwierdzeniem zakończył wspomnienia z wizyty w naszym kraju.

- Hosen? Niewidzący jasnowidz? Pierwsze słyszę. Z pewnością nikt taki nie mieszka w Lublinie - nie ma wątpliwości Tomasz Gruza, znany w naszym mieście bioenergoterapeuta, związany z "branżą" od kilkunastu lat.

d1a5x9y

Jasnowidz z Lublina znany aż w Ameryce? Kto to? - Do głowy przychodzi mi jedynie Jakub Horowitz, znany jako Widzący z Lublina. Ale on od dwustu lat nie żyje. Jego grób znajduje się na cmentarzu żydowskim w Lublinie. Nie ma co ukrywać, wielu ludzi do dziś wierzy w nadprzyrodzone zdolności proroka - mówi Stanisław Turski, dyr. Lubelskiego Ośrodka Informacji Turystycznej.

Grób Widzącego jest regularnie odwiedzany przez gości z całego świata. - Żydzi przyjeżdżają tu, by na grobie Jakuba Horowitza zostawić karteczki z prośbami, w realizacji których słynny Widzący z Lublina miałby pomóc - tłumaczy Magda Pokrzycka-Walczak, przewodnik PTTK.

Zobacz także:

**[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,5895,img,219267,fototemat.html ) **

d1a5x9y

Podziel się opinią

Share
d1a5x9y
d1a5x9y