WP

Barbara McNaught vel Karska: co dziś robi seksbomba PRL-u?

Barbara McNaught, z domu Karska, nie zabawiła długo w Polsce. Zagrała epizodyczną rolę w "Stawiam na Tolka Banana" i w kilku rozbieranych scenach w "Anatomii miłości", które sprawiły, że zagotowała się woda w Wiśle. Co dziś robi zapomniana aktorka PRL-u?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barbara McNaught vel Karska: co dziś robi seksbomba PRL-u?
(Forum)
WP

Karska zaczęła swoją karierę od reklamy. Gdy miała 16 lat, została twarzą kosmetyków Pollena. Potem szybko znalazła się na dużym ekranie. Najpierw zagrała w „Anatomii miłości” (1972), gdzie wystąpiła u boku Jana Nowickiego. Potem przyszły rola w "Stawiam na Tolka Banana" (1973) i występ w egipskim "Języku miłości" (1974) o Egipcjaninie, który zakochuje się w pięknej polskiej blondynce.

Kadr z filmu "Stawiam na Tolka Banana"
Podziel się
Materiały prasowe
Podziel się
WP

Rola w zaskakującej egipskiej produkcji była dla niej trampoliną do kolejnych międzynarodowych produkcji. Wyjechała do Wiednia, potem do Holandii. Występowała w wielu reklamach i rozbieranych sesjach. Nie szczędziła swoich wdzięków w niemieckim erotyku "Drugie śniadanie. Gorąca miłość", "Roku meduzy" i wielu innych mniejszych zagranicznych produkcjach.

Materiały prasowe
Podziel się

Zmiana w jej życiu nastąpiła, gdy na planie francuskiej komedii "Narzeczona z krainy chłodu" (1984) poznała męża Douglasa. Ma z nim syna i córkę. Razem mieszkają w Perth w Australii Zachodniej.

WP

Aktualnie 68-letnia była aktorka prowadzi talk-show „Hello Darlink”, w którym rozmawia z ludźmi "mówiącymi «tak» życiu". Udziela się też charytatywnie m.in. jako pomysłodawczyni kampanii przeciwko przemocy wobec kobiet.

Forum
Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP