WP
WP

Blade - Wieczny łowca II - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

Kontynuacja hitowego filmu "Blade" z roku 1998. Blade (Wesley Snipes) jest pół człowiekiem, pół wampirem, chce zemścić się za to, kim jest i pragnie uratować ludzkość przed ociekającym krwią konfliktem ras.
Jego matka została ugryziona przez wampira, gdy była z nim w ciąży. Blade posiada wszelkie dodatnie cechy wampirów, ale brak mu ich słabości. W jego świecie pełno jest krwiopijców, których szczerze nienawidzi, a celem jego życia jest ich zabijanie.

W nowym filmie, Blade musi sprzymierzyć się z grupą potężnych wampirów, by wspólnie pokonać najpotężniejszego wroga, jakiemu zarówno on, jak i jego dawni nieprzyjaciele stawili kiedykolwiek czoła – nowemu rodzajowi zmutowanego superwampira, którego celem jest eksterminacja obu ras (ludzkiej i wampirzej).

Blade zmienił się od czasów wydarzeń, jakie miały miejsce w pierwszym filmie. – przyzwyczaił się do tego, kim jest.

Blade dowiaduje się, że Whistler - partner Blade'a, który wynalazł szczepionke umożliwiającą Blade'owi poruszanie się za dnia - został zarażony wirusem wampiryzmu. Blade, mieszkający obecnie w Pradze, postanawia go odnaleźć. Trop wiedzie Blade’a do jaskini zaprzysięgłego wroga – władcy wampirów Damaskinosa, który potrzebuje go, by wspólnie stawić czoła istotom tak groźnym, jak jeszcze nikt, z kim wcześniej walczył. Wspólnie muszą przeciwstawić się Reaperom - zmutowanej rasie superwampirów, zagrażającej zarówno ludziom jak i "krewniakom Draculi"...

WP

Zobacz oficjalną polską stronę <a href="abc.wp.pl/blade2>filmu

WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
WP
WP