Trwa ładowanie...
d4erkjl

Borys Szyc pozamiatał na Instagramie. Najlepsze, co dziś zobaczycie z Oscarów

Nie ma co oglądać transmisji z rozdania Oscarów w całości. Wystarczy wejść na profil Borysa Szyca. Aktor nagrał najlepsze momenty. A jego zdjęcia z gwiazdami to najlepsza pamiątka, jaką sobie można wymarzyć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Borys Szyc pokazał najlepsze momenty Oscarów.
Borys Szyc pokazał najlepsze momenty Oscarów. (Instagram)
d4erkjl

Ktoś zastanawiał się kiedyś, jak zachowywałby się na gali rozdania Oscarów? My najbardziej utożsamiamy się z Borysem Szycem. Aktor przez kilka godzin pokazywał, jak wyglądają kulisy najbardziej prestiżowej gali na świecie. To prawdziwa perełka w sieci.

PRZECZYTAJ TEŻ: Oscary 2019: wyniki

Borys Szyc już dzień wcześniej "nadawał" z Los Angeles. Pokazał swoim fanom na Instagramie imprezę, która uświetniła filmy nieanglojęzyczne. Dzielił się także fotkami ze spaceru po słonecznym Mieście Aniołów.

Najlepsze czekało na fanów Szyca dopiero w 24 lutego wieczorem. Aktor relacjonował całą drogę na galę rozdania Oscarów. Pokazał nawet, jak wyglądają zaproszenia dla gości. Dokładnie pokazał też, jak wyglądała sytuacja na czerwonym dywanie.

Instagram

Okrzyki fotoreporterów, pozujące gwiazdy - Szyc wyłapał mnóstwo ciekawych momentów.

Instagram

Oscarowa gala nie należała do najciekawszych - mówiąc dyplomatycznie. Impreza trwała blisko cztery godziny i obyła się bez wielkich niespodzianek. Za to relacja Szyca to już inna bajka. Aktor mógł pokazać to, czego kamery nie wychwyciły. Jak na przykład reakcje Tomasza Kota i Joanny Kulig po tym, gdy "Roma" pozbawiła "Zimną wojnę" ostatniej nadziei na Oscara.

Instagram

Szyc ma też najlepszą pamiątkę z USA. Są to zdjęcia z gwiazdami. Udało mu się namówić na zdjęcie m.in. Bradleya Coopera czy Emmę Stone.

d4erkjl

Mamy tylko nadzieję, że Szyc zapisze tę relację. Taka pamiątka nie może się zmarnować.

Zobacz też: Paweł Pawlikowski o przegranej "Zimnej wojny". Oscary 2019

d4erkjl

Podziel się opinią

Share

d4erkjl

d4erkjl