Trwa ładowanie...

Box Office: "Iron Man 2" utrzymał pozycję lidera w USA

Box Office: "Iron Man 2" utrzymał pozycję lidera w USAŹródło: UIP
d1d1sju
d1d1sju

Przez drugi weekend w kinach dzieło Jona Favreau zarobiło 53 miliony dolarów. W sequelu ekranizacji komiksu wystąpili m.in. Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Scarlett Johansson, Mickey Rourke i Don Cheadle.

Oczko niżej uplasowała się pierwsza nowość tego tygodnia, film "Robin Hood" Ridleya Scotta. W nowej wersji opowieści o księciu złodziei zagrali m.in. Russell Crowe, Cate Blanchett, Mark Strong i William Hurt. Na konto projektu wpłynęła suma ponad 37 milionów dolarów.

Pierwszą trójkę zestawienia zamyka kolejny debiutant, komedia romantyczna "Listy do Julii". Obraz powstał na kanwie książki "Letters to Juliet" autorstwa Lise i Ceil Friedman. Wydawnictwo zostało zainspirowane listami, jakie są wysyłane przez ludzi na całym świecie do bohaterki dramatu Williama Szekspira, Julii Capuletti.

**

d1d1sju

Film opowiada o pewnej parze, która podczas pobytu we Włoszech odnajduje list przeznaczony dla Julii. Jego autorką jest starsza kobieta, która poszukuje dawnej miłości. Główna bohaterka postanawia przemierzyć całą Toskanię, aby odnaleźć ukochanego kobiety. W komedii wystąpili m.in. Amanda Seyfried, Gael García Bernal i Vanessa Redgrave. Przez weekend film zarobił ponad 13 milionów dolarów.

Ostatnią nowością tego tygodnia jest komedia "Just Wright" z Queen Latifah i Commonem w rolach głównych. Główną bohaterką jest fizjoterapeutka, która zakochuje się w swoim pacjencie-koszykarzu. Film uplasował się na czwartej pozycji box office z sumą 8,5 miliona dolarów na koncie.

Zobacz także:

**[

LEGENDARNA KUSICIELKA. O KIM MOWA? ]( http://film.wp.pl/mezczyzni-padaja-jej-do-stop-o-kim-mowa-6025282670335105g ) * *[

PIERWSZE PIERSI POLSKI ]( http://film.wp.pl/top-10-najbardziej-obfitych-biustow-polskich-aktorek-6025282550993537g ) * *[

WSTYDLIWE WPADKI GWIAZD ]( http://film.wp.pl/10-filmow-ktorych-sie-wstydza-6025282273682561g ) * *[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,5895,img,219267,fototemat.html ) **

d1d1sju
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1d1sju